Dovolená za pár kaček. Máme tipy, od těch, co se před pár dny vrátili domů a s nadšením!

Dovolená za pár kaček. Máme tipy, od těch, co se před pár dny vrátili domů a s nadšením!

Vyčkáváte na dovolenou po sezóně, kdy se ceny drží při zemi, v letoviscích je klid a zároveň máte na pláži pocit, že vlny šplouchají jenom pro vás? Pokud za každou cenu chcete k moři a nechcete za pár prosluněných dní utratit majlant, tak si rozhodně nenechejte ujít recen


Vyčkáváte na dovolenou po sezóně, kdy se ceny drží při zemi, v letoviscích je klid a zároveň máte na pláži pocit, že vlny šplouchají jenom pro vás? Pokud za každou cenu chcete k moři a nechcete za pár prosluněných dní utratit majlant, tak si rozhodně nenechejte ujít recenze od čtenářů, kteří si prozatím nestihli ani vybalit kufry.

Cleopatra Island. Turkey.:

Pokud chcete vsadit na jistotu, tak za mě Turecko

„ Asi si budete klepat na hlavu, kdeže jsem to před necelými čtyřmi chytala bronz vzhledem k politické situaci, ale já jsem si 11 dní v Alanyi prostě užila. Sluníčko hřálo, moře bylo teplé, v kufru jsem si přivezla skoro nový šatník za hubičku a hlavně jsem si za pár tisíc opravdu odpočinula se vším servisem. Někdo jezdí do Chorvatsko, aby tam vyplázl nekřesťanský peníz za přeplněné pláže, za to já si raději užiji krás Orientu. Miluji atmosféru přístavu, pokaždé vystoupáme na hradní hradby, koukám do okolí, a vím, že jsem tady správně. A na kolik mě Turecko vyšlo? Na skvělých 10 000 s all inclusive,“ svěřuju se Majka.   Sharm el-Sheikh, Egypt beach:

Fanoušek potápění a faraónů : Egypt je moje láska na celý život

„Před několika měsíci zpětně nad Egyptem lidé ohrnovali nos, za to teď je zase v kurzu.. Váháte a pořád nevíte do jakého turistického střediska vyrazit? Je to jasné jako facka. Chcete - li vidět památky a objevovat místní skvosty, zaleťte si do Hurghady, naopak na podmanivý podmořský svět láká Marsa Alam. A jak je to s bezpečností? Vzhledem k tomu, že tam žijí především z turismu, tak dělají maximum, abyste se u nich cítili skvěle. Ochranka je v pohotovosti, na letišti kontroly a všichni se jinak můžou přetrhnout, aby vám mohli vyhovět. Neznám lepší destinaci. Dovolená na 15 dní s all inclusive stála směšných 16 000 Kč." Jirka (33)   Djerba - An Island of Palm Trees, Olive Trees and Fruit:

Pláže jako v Karibiku a teplíčko: Já lítám už jenom na Djerbu

„Tohle je dle mého názoru ostrov, který je na skvělý relax jako stvořený. Záruka nádherného počasí, čarokrásných pláží a dokonalého servisu, který zaštiťují skvělé hotelové resorty, kde se lidé opravdu umějí bavit na maximum. Když chci vidět památky, zaplatím si výlet na pevninu, jinak si vystačím na pláži s koktejlem v ruce a romantickou projížďkou po pláži na koňském hřbetu, nebo mezi hrby velblouda. Diskotéky, kde protančíte několikery žabky a zážitková krokodýlí farma. Djerba je prostě jasná volba, navíc právě tady svítí slunce přes 300 dní v roce,“ vyjmenovává Markéta (26) plusy tohoto proslulého ostrova ležící ve Středozemním moři. bubblews.com, lebeautemps.fr; karalahana.com; trekearth.com