Mužský pohled na téma: Sexuální turistika!

Mužský pohled na téma: Sexuální turistika!

Říkáte si, proč by se pánové plahočili kdoví kam pro pár slastných přírazů, když to mohou hravě zvládnout za humny? Zajímá vás, jak jsou na tom čeští muži právě v tomto aspektu? Tak pak rozhodně čtěte! Aleš (30): Neznám lepší dovolenou „S partou kamarádů jezdí


Říkáte si, proč by se pánové plahočili kdoví kam pro pár slastných přírazů, když to mohou hravě zvládnout za humny? Zajímá vás, jak jsou na tom čeští muži právě v tomto aspektu? Tak pak rozhodně čtěte!

Aleš (30): Neznám lepší dovolenou

„S partou kamarádů jezdíme každoročně v lednu do Thajska a rozhodně si tento novoroční start nemůžeme vynachválit. Pokaždé objevíme něco z krásy, kterou tato země ukrývá, dáme sbohem starostem a samozřejmě tyhle všechny bonusy obohatíme o ten ze všech nejlepší, tedy o sex. Thajky jsou nejenom krásné a štíhlé, ale co se týká sexu, tak vám královsky vyjdou vstříc ve všech směrech. Potrženo sečteno, prostě ráj na zemi pro chlapy večněid-100230333 při chuti,“ rozumuje nadšeně automechanik.

Pavel (42): Kubánky to je moje

„Je to už pět let, co mě opustila přítelkyně a já se proto rozhodl odjet na dva týdny někam hodně daleko. Nakonec zvítězila Kuba a já si od té doby prostě neodpustím cestu tam. Místní ženy je za co chytit a navíc se prostě umějí smát, což miluju. A když se bořím mezi jejich čokoládová ňadra, kouřím doutníky jeden za druhým a pak, když je po všem si poručím panáka rumu, tak vím, že jsem nemohl udělat líp. Sexuální turistika je moje neřest, se kterou se samozřejmě veřejně nechválím, ale nedám na ni dopustit."

Luboš (28): Náklady na letenku raději prosouložím v Česku

„Vůbec nechápu, co mají ostatní na tom, že utratí nekřesťanský prachy za to, že si někde u moře štrejchnou s cizinkou. Na českých privátech jsou nejenom snaživý český holky, ale i prsatý černošky. Proč bych se táhl tak daleko, když mám doma všechno, co potřebuji ke spokojenosti."

Karel (33): Vyléčen láskou

„Jako mladý s permanentní erekcí jsem si rád zaplatil prostitutku na svých služebních cestách, ale dnes je všechno jinak. Konečně jsem našel tu pravou a do zahraničí jezdím výhradně jenom s Petrou. Sex za prachy je možná lákavá záležitost, ale sexu z lásky se prostě nevyrovná,“ vysvětluje šťastně zamilovaný brunet. freedigitalphotos.net