TIP redakce! Dermacol bankovky jsou zpět!

TIP redakce! Dermacol bankovky jsou zpět!

Milé dokonalé! Přinášíme Vám informaci o návratu Dermacol bankovek, které jsou opět k dostání od 28. 10. do 17. 11.2016. Vše  opětovně získáte v prodejnách v České republice padesátikorunové Dermacol bankovky a v prodejně na Slovensku dvoueurové Dermacol bankovky, kterými si zlevníte Váš další nákup.


 

Dermacol bankovka - 50 % je zpět

Další bankovky jdou do oběhu, oblíbené kosmetické koruny se vrací! Od dnešního dne za každých 100 Kč utracených v našich prodejnách získáte 50 korun kosmetických, které můžete využít jako slevu při dalším nákupu. Těšíme se na Vaši návštěvu! Akce platí v našich prodejnách v České republice v Praze NC PALLADIUM, OC Quadrio a v nově otevřené prodejně v Ostravě ve Forum Nová Karolína. Na Slovensku je možné bankovky získat a uplatnit v prodejně AUPARK SHOPPING CENTER BRATISLAVA.

 

MĚNA DERMACOL

Nejúspěšnější česká kosmetická společnost Dermacol, jejíž tradice sahá až do roku 1966, se rozhodla vydat v rámci svých značkových obchodů svoji vlastní měnu. První kosmetická měna má podobu a atributy skutečné bankovky s nominální hodnotou 50,-Kč. Za každých zaplacených sto korun dostane nakupující 50 korun kosmetických na další nákup. Na titulní straně bankovky je vyobrazena první dáma české kosmetiky paní Olga Knoblochová, která stála u zrodu značky Dermacol, žena, která dala světu první plně krycí makeup.   Jedná se o zcela jedinečný případ, kdy společnost emituje takto vlastní platidlo! Bankovky budou k dispozici výhradně v obchodech Dermacol.

 

Více také na www.dermacol.cz