Filmy, ve kterých se pokocháte exotickým prostředím

Filmy, ve kterých se pokocháte exotickým prostředím

Lákají vás dálkou vonící destinace, ale šéf vám blokuje volno, nebo musíte aktuálně, i když nechcete prostě šetřit? Máme pro vás tipy na filmy, u kterých se kouknete do světa, nachytáte inspiraci na další dovču v pořadí, zasmějete se od srdce, dojmete se a zároveň se budete báječně bavit. Některé jsou romantické, jiné protknuty humorem či krapet napínavé. Rozhodně ale stojí za vaši pozornost. Takže které to jsou?


Bílá Masajka: Podíváte se do Keni

Blondýnka Carola se na dovolené v africké Keni na první pohled zamiluje do masajského bojovníka Lemaliana. Její dlouholetý přítel odletí do Švýcarska sám a zamilovaná Evropanka začíná nový život daleko
od civilizovaného světa. Prvně vypadá všechno růžově, ale odlišné zvyklosti a tradice se nakonec stejně projeví. Příběh je inspirovaný životním osudem Corinne Hofmann, která toto nevšední dobrodružství prožila na vlastní kůži. Pokud dáváte přednost knížce, určitě se začtěte.

Modrá Laguna a nádherné Fidži

Tak tento romantický slaďáček známe asi všichni a stejně se na něj čas od času zase znovu a rádi podíváme. Láska, sice předvídatelný příběh, za to božské prostředí.

Zkus mě rozesmát vás vezme na Havaj

Budete se bavit jako už dlouho ne. Báječná Jennifer Aniston a Adam Sandler opravdu představují báječnou dvojici. On je plastický chirurg a ona jeho pravá ruka. Společně s jejími dětmi a jeho novou přítelkyni jedou na dovolenou na Havaj, která se tak trochu zvrtne a všechno dopadne úplně jinak, než si sami představovali.  

Šest dní, sedm nocí a kouzelná Francouzská Polynésie

Anne Heche a Harrison Ford spolu ztroskotají na opuštěném ostrově ve Francouzské Polynésii a čeká na ně pořádné dobrodružství.  Tak se koukněte. A jakmile budete mít dokoukáno, tak si nalijte skleničku vína, otevřete album, nebo se proklikejte prezentací fotek na notebooku v době, kdy jste relaxovali na pláži a nemuseli jste dělat vůbec nic, prostě si pouze a jenom užívat a objevovat.