Mužský pohled: Kdy je ten nejlepší čas mít sex - Ráno nebo večer?

Mužský pohled: Kdy je ten nejlepší čas mít sex - Ráno nebo večer?

Sexuální potřeby cloumají všemi bez rozdílu, i když by se dalo tvrdit, že pánové jsou díky testosteronové zátěži v tomto rozkošnickém směru o trochu aktivnější. Aby ne, vždyť je k tomu vybízí sama příroda. A právě proto jsme se jich neváhaly zeptat, který sex je podle nich lepší: Ranní milování, nebo to, kdy pomalu končí den a starosti jsou z mysli pryč?


Pavel (31): Samozřejmě, že ráno!

„Je celkem bezpředmětné ptát se, když je to víc než jasné. Přilehněte si ráno k manželovi pod peřinu a to něco vás bude tlačit do zadku a hlásit se o slovo. Přesně tak, bude to ranní erekce. Ne vždy to sice znamená, že mám potřebu mít sex, ale vesměs mám na tu svoji ospalou Růženku chuť hned po ránu, když vidím, jak smyslně vypadá při spánku a jak se jí vlasy kroutí po polštáři,“ tvrdí automechanik.

 

Jirka (44): Je mi to jedno!

„S Marikou toho sexu v manželství moc nezažívám, natožpak abych si vybíral, zda si ji vezmu ráno, nebo večer. Moje žena v tom má jasno a podle všeho raději nikdy. Děti máme velké, další neplánujeme, takže to vypadá, že už si asi neštrejchnu,“ hořekuje zklamaně sympatický brunet.

Daniel (39): Díky své partnerce raději ten večerní

„Natálie je večer mnohem povolnější, než když jsem to na ni kolikrát zkoušel ráno, to jsem málokdy uspěl. Vymlouvala se, že je rozcuchaná a kdesi cosi. I když jsem ji jasně vysvětloval, že nechci dokonalou manekýnu ale prostě svoji ženu, tak jsem utřel a pospíchal do práce. Nově máme takový rituál, že na mě mnohdy čeká v půlnočně modrém negližé a voní po mandlích. To jsem pak vždycky vzrušený jako nějakej študák,“ směje se lišácky a doufá, že modrá tento večer zase bude v kurzu.

 

Marek (28): Proč bych měl škemrat o sex, to raději masturbuji

„Když u svých kamarádů vidím, čeho všeho jsou schopni, aby si vůbec štrejchli, jsem naprosto v šoku. Jejich polovičky se sexem vyloženě obchodují. Jedna chce kozačky, jiná ho peskuje za to, že nepoklidil a třetí se vymlouvá, že ji bolí hlava, přitom spí s jiným. Na ženské kašlu, moje pravá ruka to jistí.“ 

 

 

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay