Milujete orient? Pořiďte si krásné šperky přímo z Indie

Milujete orient? Pořiďte si krásné šperky přímo z Indie


Exotická Indie až k vám domů

Pokud jste milovníci cestování, nebo vás zajímá atmosféra exotických zemí, jistě vás zaujala i Indie. Kousek této země, která oplývá mystickou atmosférou, můžete mít nyní i doma. Romantika orientu se dostává nyní i do Česka. Ne každý se do Indie může vypravit. Pokud jste zde již byli a podlehli kouzlu této neuvěřitelné destinace, jistě si rádi občas připomenete chvíle strávené v tomto malém ráji. Právě pro všechny z vás, kterým Indie učarovala, je nově otevřený internetový obchod OrientMarket.cz, který vám zprostředkuje jedinečnou atmosféru, aniž byste se museli hnout z domova.

Stačí si objednat zboží v eshopu a pak už se jen těšit z dodaných produktů. A vybírat je z čeho! Veškeré zboží je dováženo přímo z Indie, od spolehlivých dodavatelů a nejrychlejší možnou cestou. S OrientMarket.cz máte jistotu, že dostanete pravou Indii a žádnou náhražku. Většina tohoto zboží je ruční práce, takže každý kus je originál. Ostatně právě tyto ručně dělané výrobky jsou nejžádanější. Jedná se o kvalitní, zcela osobité zboží, které tým OrientMarket.cz vybírá při svých cestách po Indii téměř výhradně osobně.

A co v eshopu najdete? Módu, šperky, galanterii a bytové dekorace od indických mistrů a mnoho dalšího
z orientu. V nabídce nechybí ani prověřená ájurvédická kosmetika Dabur a jako novinka na českém trhu – ájurvédické, ručně vyráběné vonné tyčinky Tattva.  lo

 

Dopřejte si exotickou romantiku orientu s námi! Více informací na www.orientmarket.cz.