Najděte odpočinek a relax v rukou thajských masérek

Najděte odpočinek a relax v rukou thajských masérek

Zima přináší období, které nám dává pořádně zabrat. Měli bychom věnovat více pozornosti péči
o naše tělo stejně jako o naši mysl. A pocit blaha nám mohou dopřát odborné masáže z TAWAN salónu, thajských masáží. 


 
Masáže jako způsob léčby

Pokud se za pravou thajskou masáží vydáte do Thajska, brzy zjistíte, že jsou zde tyto procedury považovány za tradiční medicínu. Léčba i prevence tak probíhá pod rukami zkušených masérek, které vám pomohou odstranit bolesti zad, krku i hlavy, zlepšit dýchání, zrychlit váš metabolismus díky správnému proudění lymfatického systému v těle, zlepšení cirkulace krve a mnoho dalšího. Nemusíme si ale nic nalhávat, masáže mají blahodárný účinek i na naší psychiku. V TAWAN salóně tak můžete zanechat všechny své starosti, odhodit stres a načerpat novou energii.

 

Thajské masáže najdete na mnoha místech České republiky

Majitelka TAWAN centra, Jiřina Forejtková zatoužila po přemístěná malého kousku Thajska přímo k nám do České republiky a proto se rozhodla založit masážní salóny TAWAN. Pro udržení precizních a odborných masáží vybírá pouze thajské masérky, které důsledně školí a trvá na absolvování konkrétních škol přímo v Thajsku.
O zbytek se postará klidná hudba, příjemný personál i orientální design.

 

 

Vyberte si to pravé ořechové jen pro vás

Na thajskou masáž můžete zajít se svou kamarádkou, sestrou, maminkou či s manželem. Nebo také jen vy sami. TAWAN centrum navíc nabízí nespočet různých masáží, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Od Klasické, Aroma oil masáže až po Royal, Back či Detox. Vánoce pak přináší slevové vouchery, kterých můžete využít A jako přidanou hodnotu nabízí TAWAN centrum masáže u vás doma. Nebo například na firemní akci, jako benefit pro zaměstnance. Jednoduše za vámi přijedou kdykoliv a kamkoliv! TAWAN centra thajských masáží můžete najít hned v sedmi městech České republiky.

 

POŘIĎTE NEJEN SOBĚ ZÁŽITEK Z RÁJE

Darujte svým blízkým výjimečný dárek. Dopřejte jim zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy. Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere dle svého přání.

Najděte si to svoje zde.