Mužský pohled: Oni a mama hotel!

Mužský pohled: Oni a mama hotel!

Sobota je tady a s ní i naše další výzvědná mise, ve které jsme zacílily na muže a jejich čím dál častější nešvar, který nám, ženám leze pořádně na nervy. Totiž mama hotel. Místo aby se postavili na vlastní nohy, tak si z pohodlnosti ulehčují mnohé a odmítají se vá


Sobota je tady a s ní i naše další výzvědná mise, ve které jsme zacílily na muže a jejich čím dál častější nešvar, který nám, ženám leze pořádně na nervy. Totiž mama hotel. Místo aby se postavili na vlastní nohy, tak si z pohodlnosti ulehčují mnohé a odmítají se vázat. Zajímá vás, co nám k tomu řekli? Tak se na to koukněte spolu s námi.

Měla jste s nějakým takovým tu zkušenost a říkáte si, že to nejenom nikdy nepochopíte, ale především, že se takovému týpkovi raději vyhnete velkým obloukem? Možná se konečně dozvíte trochu víc.

Libor (33): Jedu v tom taky!

„Možná budu prohlášen za neschopného, labilního mamánka, co není schopen převzít za svůj život konečně zodpovědnost, jedno vám ale povím. Je mi úplně jedno, co si myslíte. Já z toho těžím a vůbec ne málo. Užívám si života, ženský mám jenom na sex a mám se zlatě,“ tvrdí nekompromisně nadšenec do programování.

Marek (28): Co si nenašetřím teď, tak mít nebudu

„Klidně budu někomu pro smích, ale já moc dobře vím, co bydlením u rodičů sleduju. Šetřím, abych co nevidět mohl odejít do vlastního. A nakonec se budu smát já, protože nebudu bydlet jako socka v nájmu, ale ve svém, a to, prosím, bez hypotéky,“ vysvětluje technický specialista.

Dominik (36): Lížu si rány po rozchodu

„Ženil jsem se s nadšením a z velké lásky už ve dvaceti, odešel z domu jako první z nejstarších bratrů a nakonec se vrátil bez iluzí, bez lásky, bez peněz a především s ránou v srdci. Ta mrcha odešla za mladším a lepším a mě ještě předtím neváhala řádně obrat. Do dnešního dne tomu nemůžu uvěřit a moc bych si přál, aby se mi to všechno jenom zdálo,“ rozpovídal se smutně na tohle téma zničený elektrikář, co splácí dluhy a má nás, žen, doslova a do písmene po krk. A vy nám, milé ženy, neváhejte napsat, na jaké téma byste chtěly znát odpověď přímo z mužské hlavy. Ať máte konečně jasno! freedigitalphotos.net