S našimi tipy prožijete báječného Silvestra!

S našimi tipy prožijete báječného Silvestra!

Poslední den tohoto roku je tady. Někdo zůstane doma, jiný protancuje hned čtvery střevíce. Ať už ale budete kdekoli, užívejte plnými doušky. Proč? Za ty nádherné okamžiky, co jsme v tomto roce prožili, přece jen stojí za to se s tímto rokem rozloučit tak, jak se nejenom slu


Poslední den tohoto roku je tady. Někdo zůstane doma, jiný protancuje hned čtvery střevíce. Ať už ale budete kdekoli, užívejte plnými doušky. Proč? Za ty nádherné okamžiky, co jsme v tomto roce prožili, přece jen stojí za to se s tímto rokem rozloučit tak, jak se nejenom sluší patří, ale i tak, jak si za ty nezapomenutelné momenty snad i zaslouží. It's party time.:

„Silvestr jsem nikdy neměla příliš v lásce, ale pokaždé k nám svolám celou rodinu a oslavujeme konec a začátek nové éry se vším parádou. U nás se totiž  (všechno) slaví ve velkém,“ popisuje své zvyklosti čtenářka Klaudie (33).

Skvělá party se neobejde bez skvělé přípravy

Ať už slavíte doma, nebo s partou přátel na chalupě v horách, tak si rozhodně nenechejte ujít skvělou příležitost zahalit interiér do silvestrovského hávu. Na slavnostněji (klidně i v odvážných barvách) prostřený stůl rozházejte papírové konfety, do prostoru zavěste třpytivé metalické „serpentýny“, nafoukněte balónky, vyhrajte si se zdobnými girlandami nebo hostům na hlavu upevněte čepičku a bavte se, co hrdlo ráčí. Do silvestrovského ladění můžete obléci také jindy nudné košíčky od cupcaků, nebo do nich cik cak zapíchněte vlaječky s číslicemi nadcházejícího roku. Add some sparkle to your cupcakes with our gold and black glitter Star Toppers. The perfect touch to your New Years Eve party or wedding!⭐︎ Contains 1 dozen, no:

Když máte na krku roli hostitelky

Nemáte tušení, co všem zúčastněným připravíte, ale jediné, co víte, už teď je to, že jim chcete vyrazit dech? Místo klasických česnekových jednotlamek, vsaďte na kanapky s uzeným lososem, tatarákem, pršutem, sušenými rajčaty, krevetami se smetanovou gorgonzolou či zapadané lahodnými hoblinkami parmazánu. Ukázat se před všemi přítomnými můžete lahodnými mini pizzami, pracným sushi nebo hamburgery, se kterými vedle rozhodně nešlápnete, a to zvlášť u mužského osazenstva. Také listové těsto můžete naplnit, a to hned na několik variací se šunkou a sýrem, zelím a anglickou, nebo s arašídovou pomazánkou a navíc se záplavou mandlových konfetů.   Dress: lace, lace applique - Wheretoget:

Oblečte se jako chytrá horákyně: Stylově a tematicky!

Na chatu v horách se vybavte stylovými legínami s huňatým svetrem, kdežto do tanečního baru provětrejte malé černé, nebo třeba fialové se záplavou flitrů či třpytivých aplikací, ať na sebe upoutáte pozornost. Naopak romantické z vás sáhnou po krajce, která je nejenom na pohled svůdná, ale i slušivá a přitom tolik decentní. Máte namířeno do echt společnosti na úrovni, kde je to tak trochu snob, kam se podíváte? Vytáhněte se klidně s róbou až na zem a doplňte ji huňatou pelerínou. Nikdo vás za ledního medvěda v přestrojení považovat nebude, naopak vám to bude fantasticky slušet. Snažte se, aby outfitu odpovídal také účes a make-up, prostě zkrátka, ať záříte na hony daleko.

Povoleno je vše kromě nudy: Tak se bavte!

Vytáhnete staré dobré společenské hry a zahrajte si jako za starých časů. Karty, kostky, lodě, piškvorky, nebo známé město, jméno, zvíře, věc a povolání. Sejdete se v početné partě lidí? Pak zahoďte za hlavu stud a střihněte si karaoke, nebo třeba parádní pantomimu. Chtělo by to trochu toho pohybu? Vytáhněte x box a zahrajte si proti sobě nějakou tu chytlavou pohybovku. Nic nezkazíte ani hrou Activty, Dostihy a Sázky nebo snad Monopoly. Jste na horách? A co takhle zimní lyžování? pinterest.com