Sezóna novoročních předsevzetí je tady: Jak je letos zvládnout? Víme!

Sezóna novoročních předsevzetí je tady: Jak je letos zvládnout? Víme!

S příchodem nového roku všichni blázníme, abychom konečně začali cvičit, hubnout do plavek, pilovat cizí jazyky, nebo se konečně naučili šetřit. Máte pocit, že přesně tohle všechno musíte zvládnout letos i vy?? A už teď se o vás pokouší deprese a pocit zmaru, že se vám


S příchodem nového roku všichni blázníme, abychom konečně začali cvičit, hubnout do plavek, pilovat cizí jazyky, nebo se konečně naučili šetřit. Máte pocit, že přesně tohle všechno musíte zvládnout letos i vy?? A už teď se o vás pokouší deprese a pocit zmaru, že se vám to nemá nikdy poštěstit? Stopněte paniku a uchopte to konečně za ten správný konec, nebo chcete-li začátek!

„Posilovny budou praskat ve švech stejně jako praskají moje milované džíny, které prostě už nějaký ten pátek nedopnu. Peníze jsou fuč, vůbec nic neušetřím, pravá láska mi pořád uniká a v práci to taky nestojí za moc. Měla bych zapracovat na tolika aspektech svého života, ale pořád se k tomu nemohu dokopat. Můj život prostě ztrácí smysl," svěřuje se Magda (33), která svůj život hodnotí jako nemastný neslaný.

Začněte si věřit

Důvěřujte si, protože ten, kdo vám pomůže na 100 % a za každých okolností jste prostě jedině vy sami. Nadarmo se totiž neříká, že pomocnou ruku najdete na konci svého ramene. Vybodněte se na kamaráda, co vám valí klíny do hlavy, že vás protlačí do firmy, i když je vám jasné, že na to kašle. Nebuďte s někým jen proto, že nechcete být sami a konečně se od těchto nespolehlivých jedinců osvoboďte, abyste mohli zase najít sami sebe. Jedině za tohoto předpokladu se posunete k vytyčenému cíli. A vůbec nezáleží na tom, jestli sníte o redukci hmotnosti, nebo lepším zaměstnáním. Můžete mít klidně všechno, ale jen díky tomu, že budete věřit v sami sebe a půjdete si za tím stůj, co stůj.

Mějte motivaci

Když něco děláme potřebujeme vědět, proč. Zajímá nás důvod, který je nám něčím jako motorem, co nás žene kupředu k cíli. Chcete shodit pár kilo? Protože se chcete cítit skvěle, sexy a zároveň se alespoň poprvé těšit na léto a plavkovou sezónu? Tak pak rozhodně pádný důvod máte.

Odměňte se

V životě je to vesměs něco za něco. Tak když se vám to něco podaří, tak se prostě naučte odměnit. Docenit píli i snahu byť maličkostí je cestou k úspěchu. A navíc si pak můžete opakovat formulku, že když se vám to podařilo jednou, tak  podruhé to nebude sebemenší problém.

Co dál?

Nechtějte přestavět váš dosavadní život od základů. Začněte menšími změnami, ať vás to nesemele. Vždy se snažte být lepším sami pro sebe. Nikdy jiný totiž za to nestojí. Co takhle si dát za předsevzetí, že si konečně začnete plnit své životní sny? Neotálejte a pusťte se do toho s vervou. Náhle totiž budete šťastnější. A co si budeme namlouvat, není to zrovna to ono, co tak bláznivě hledáte? Za celou redakci Dokonalé Ženy vám přejeme, ať je rok 2017 ztělesněním vašich snů, ať vás provází zdraví, láska a v neposlední řadě, ať vaše zítřky voní po štěstí. freedigitalphotos.net