Vyrážíme vstříc horskému dobrodružství. Tak si to koukejte užít!

Vyrážíme vstříc horskému dobrodružství. Tak si to koukejte užít!

Čerstvě napadaný prašan, vrcholky hor se sněhovou čepicí, svištivá jízda z kopce dolů a po řádné lyžovačce starý dobrý grog s panákem rumu. Máte v plánu vyrazit na hory už tento víkend, nebo vás to teprve čeká o "jarňácích" ? Tak to si určitě přečtěte náš horský manuál. My se už nemůžeme dočkat, až dáme sbohem nížinám a rozutečeme se směrem do hor.Gudvangen, Norway What a great travel shot . That looks like cosy place to relax in Www.Traveloverseasnow.Com:

Ve dvou se to lépe táhne, ale čím víc vás bude, tím si užijete větší legraci

Buďto váš horský pobyt pojměte romanticky ve dvou, kdy se se soumrakem naložíte do bublinkové koupele se šampíčkem v ruce a zbytek  strávíte pod peřinou. Nebo svolejte vaši tlupu báječných kamarádů, vybodněte se na práci a rozhodněte, že letošní hory prostě budou ve znamení legrace. A rozhodně vybírejte dobře, stačí jeden bručoun a plány můžou vzít za své ráz na ráz. „Na hory jezdím s celou rodinu a k tomu i s kolegy z práce. Dřív jsem do toho přimíchala i spolužačky ze střední a stála to za nic. V polovině pobyty se nafoukly, že prý se nad nimi povyšuji a nakvašeně zahlásily odjezd,“ vypráví své zkušenosti Martina (34).

 

Ať vám chutná

Pokud celé dopoledne stojíte na lyžích a sjíždíte dolů tam a zase zpátky, tak pak si můžete i celkem obstojně zamlsat. A to prosím bez výčitek. Kynuté knedlíky s meruňkami, tvarohem a rozpuštěným máslem, pořádná flákota masa s americkými bramborami, smetanová kulajda jako od babičky, srnčí guláš, nebo jakákoliv jiná mňamka, která vás na jídeláku ohromí. Říkáte si a co dezert? Tak ten taky určitě nesmí chybět. Zabořte vaši lžičku do medovníku a spláchněte ho horkou čokoládou se šlehačkou, nebo si poručte horké maliny, kterým prostě nikdy neodoláte. Uvidíte, že v bříšku budete mít jako v pokojíčku a celkově vám bude blaze. A o to přeci jde.

 

averymadelinee ➹:

 

Jako jediná nelyžujete? Doma rozhodně nezůstaňte

Lanaří vás rodina, nebo dobří známí, ať jedete s nimi do horského srubu? A hrozí vám nakažlivou srandou?  Tak pak rozhodne neváhejte. Klidně si s sebou vezměte sáňky, nebo boby, které využijete spolu s dětmi. A i když všichni berou lyže či snowboard, tak vedle nešlápnete ani s běžkami. A navíc po odpoledním lyžování budou vášniví lyžaři zase zpátky v chalupě a začne to nejlepší, totiž sakra líbivý horský program, ze kterého vás nebudou bolest stehna, nýbrž bránice.

 

 

 

 

S tímhle počítejte!

S sebou vezměte kromě báječné nálady i karty, kostky, vybavení na karaoke, nebo jiné společenské deskové hry. Určitě vám přijdou vhod. Milujete lyžování? Tak celou tlupu nažeňte na to večerní. A když se nebudou chtít nechat přemluvit a raději zůstanou u vína, jděte si zajezdit spolu s partnerem. Je to totiž děsná romantika Pokud chcete někam vypadnout sami ve dvou, poohlídněte se po pokoji v alpském srubu, a to i s krbem. Není nic krásnějšího, než když si večer sednete na ovčí houni, popíjíte šampíčko a koukáte do ohně, zatímco za okny chumelí ostošest.

 

 

Zdroj:500px.com; pinterest.com;