Mužský pohled: Co muže táhne k milenkám?

Mužský pohled: Co muže táhne k milenkám?

Říkáte si, co asi mají ty mrchy navíc než vy, co vám s klidným svědomím sprostě klofnout vašeho muže? Musí mít postavu modelky, vlasy po zadek, nebo snad pevný trojky? Pokud si tuto otázku hýčkáte v hlavě už nějaký ten pátek, tak pánové vám dnes udělají konečně jasn


Říkáte si, co asi mají ty mrchy navíc než vy, co vám s klidným svědomím sprostě klofnout vašeho muže? Musí mít postavu modelky, vlasy po zadek, nebo snad pevný trojky? Pokud si tuto otázku hýčkáte v hlavě už nějaký ten pátek, tak pánové vám dnes udělají konečně jasno. A možná vás odpovědi mužů vážně překvapí.

Martin (41): Musí mít prostě grády!

„Jako mladý chlap jsem šel za krásou, sexy baba mi pokaždé uměla zvednout tlak, jenomže když pak člověk stárne a moudří, tak pochopí, že jen krásná a líbivá schránka je málo. Ta dotyčná totiž musí disponovat něčím, co vám nedá spát, co vás ve dne i v noci láká, abyste za ní zase šli. Byť alespoň na chvíli. Milenek jsem měl za svůj život v manželství spousty, moje manželka byla, je a vždycky bude taková ta nemastná neslaná, co vás nenadchne, ale ani neurazí. Já hlasuji za temperament, vášeň v těle a hlavně musí být energická. Za takovou ženskou bych si dnes nohy uběhal a myslím, že určitě nejsem sám."

František (36): Nejlepší je od každého trochu, pak je to ideální kombinace

„Jenom o vzhledu to není. Moje manželka je hubená jako tyčka a abych řekl pravdu, tak dvakrát sexy to zase není, co si budeme namlouvat. Před rokem jsem natrefil na Janu, vlasy měla jako uhel, obličej jako panenka, oči jako laň a zadek něco jako česká verze Kim. Do štíhlosti měla daleko, byla oplácená na těch správných místech. A k tomu byla inteligentní, nasmál jsem se s ní jako nikdy a vždycky mi, co se týká mého manželství, dobře poradila. Byla věcná, s nadhledem a neuvěřitelná návyková. Řídila se podle zásad a tvrdila mi, že nikdy žádného ženatého chlapa nemá potřebu rozvádět a pak se mi svěřila, že se do mě zamilovala. A já v tu chvíli byl nadšený jako puberťák, jenomže pár minut na to jsem málem polykal slzy krokodýlí. Dala mi totiž košem, sama byla vdaná a na lásku ji stačil manžel. Kdyby naše milenecký vazby nezpřetrhala, zpřetrhal bych já ty manželské. Poslední dobou si čím dál víc uvědomuju, že já tu prsatou černovlásku s velkým zadkem prostě miloval,“ svěřuje se obchodní zástupce.

Petr (29): Doma na mě čeká matka od dvou dětí, proto chci krásku

„Dokážete si představit, co s ženou udělají dva porody a ty kila navíc, kterých se nevzdala a zůstaly ji jako suvenýr. Kdepak sexuální přitažlivost nebo něco podobného. Mám ji rád to ano, ale jako zdroj sexuálního jiskření ji už dávno nepovažuji. Na sex mám Kamilu, výstavní bloncku, co má sice úchylku na drahé dárky, ale jinak bych s klidnou duší mohla fušovat do modelingu,“ stojí si za svým majitel autobazaru. freedigitalphotos.net