Začněte v zimě nosit šaty, rychle si je zamilujete!

Začněte v zimě nosit šaty, rychle si je zamilujete!

I když vám přijde pohodlnější vklouznout každé ráno do kalhot, právě teplejší varianty šatů vás dokážou zahřát víc než studené džíny a sako. Naučte se v zimě nosit šaty. S dlouhým rukávem, s rolákem, úpletové a v délce alespoň po kolena? Jestliže toužíte po zahřátí v zimních měsících, pak se jednoznačně vyhněte polyesterovým materiálům. Začněte tedy kromě designu koukat v první řadě na materiál.

Vybírejte podle materiálu

Šaty s příměsí vlny vám v zimě poskytnou potřebné teplo. Podobně na tom jsou i svetrové šaty nebo úpletové. Pod ně totiž lehce obléknete nátělník, sexy body i teplé punčocháče. Když se zaměříte na přírodní materiály, zajistíte si tím větší prodyšnost a nebudete se tak potit.

Šaty s rolákem

I když je rolák jedno velké téma a můžeme polemizovat, zda je či není sexy, právě šaty s rolákem vypadají velmi šik. Vlněné či úpletové šaty s rolákem vás nejenom zahřejí, ale ještě nadělají spoustu parády. Navíc zakryjí nějaký ten špíček navíc, proto jsou ideálním módním kouskem, než se vám podaří splnit všechna novoroční předsevzetí ohledně hubnutí a sportování.

Délka zimních šatů

Ideální délkou je midi střih, tedy někde mezi kotníky a koleny. Nebude vám zima, ani vám šaty nebudou padat do sněhových závějí. Podle délky pak můžete ladit kotníkové kozačky s vysokými nad kolena či s praktickými workery, dle toho, kde se zrovna pohybujete.

Hrajte si s doplňky

Zdají-li se vám úpletové či vlněné šaty ve své parádě nudné, můžete je zpestřit doplňky. Zajímavý pásek či výraznější přívěsek na krk udělají své. Všechny zimní šaty však nemají stejný střih, vyzkoušejte volná ramena, šaty s výstřihem nebo hravé vrstvení. Zima tu s námi ještě pár dlouhých týdnů pobude, a jestliže jste si doposud šaty vhodné do sněhových vánic nepořídila, je nejvyšší čas to napravit.