Co vám o muži prozradí jeho prsty?

Co vám o muži prozradí jeho prsty?

Chcete o svém novém objevu dozvědět něco o jeho nádobíčku a sexuálním apetitu a přitom se vyhnout otázkám? Prozkoumejte mu ruce! Tady totiž platí, že co prst, to signál! 


! O mužích vám toho hodně napoví velikost i tvar jeho prstů. Odhalí vám homosexuála i sexuální výkonnost vašeho partnera. Co znamená zakřivený palec? A co značí dlouhé a rovné prsty?

Poměr ukazováčku a prsteníčku

O tom, že délka partnerových prstů napoví mnoho o jeho penisu, už jste určitě slyšela. Čím je prsteníček vůči ukazováčku delší, tím má prý muž větší penis. Navíc je vědecky dokázáno, že poměr délky ukazováčku a prsteníčku se vyvíjí již v děloze. Čím více testosteronu působí na plod v těle matky, tím delší bude prsteníček - a tím pádem i větší penis. Takže vaše tchýně ovlivňuje váš sexuální život ještě dříve, než ji vůbec poznáte.

 

Ukazováček prozradí gaye

Nezdá se vám jeho sexuální orientace? Pak poměřte ukazováček a prsteníček. Heterosexuálové mají prsteníček o něco delší, než ukazováček. Naopak homosexuálové mají ukazováček delší, než prsteníček. Pokud by měl oba prsty stejně dlouhé, pak máte co do činění s bisexuálem.

 

Palec odhalí charakter

Při pohledu na mužův palec poznáte, jaké chování vás čeká ve vztahu. Pokud je palec rovný a silný, muž stojí nohama na zemi. Bude vám oporou a můžete se na něj spolehnout. Jestliže je jeho palec malý a zahnutý, narazila jste na muže nejistého a nerozhodného s křivým charakterem.

 

Malík a sexuální apetýt

Nejmenší prst vám prozradí, jak náruživý je muž. U malíčku si všímejte velikosti i tvaru. Čím silnější je malíček u kořene, tím je jeho majitel náruživější. Naopak, pokud má malíček u kořene úzký, může to svědčit o jeho možné stydlivosti či frigiditě. A toto tvrzení údajně platí i u žen.

 

Jako buřty nebo úzké a dlouhé?

Obecně ženy preferují spíše velké ruce s dlouhými prsty. A to je, milé dámy, ten nejlepší výběr. Muž s dlouhými prsty miluje detaily, je trpělivý, pozorný a laskavý. Na druhou stranu se často uráží a trucuje. Naopak muži s krátkými prsty se chovají ukvapeně a impulzivně. Tlusté a masité prsty jako buřty zase označují požitkáře, kteří jsou rozvážní a opatrní. Naopak úzké prsty ukazují na ohleduplnost a pozornost.   Už běžíte do ložnice prozkoumat partnerovi prsty?