Líbánky, dovolená a svatba v jednom: Co takhle do toho praštit v exotice?

Líbánky, dovolená a svatba v jednom: Co takhle do toho praštit v exotice?

Můžete si říct své "ano" daleko od všech závistivých známých a nepřejících tetiček. Na místě, kde šplouchají vlny azurového moře, pláže překypují barvou bílého písku a kokosové palmy se chtějí dotknout oblohy. Dejte sbohem stereotypní nudě, neřešte koláčky a dorty a odleťte prožít svatební den a líbánky do ráje.

Stejně jako to udělaly naše čtenářky. A i když cena nebyla zrovna k peněžence milá, tak toho v žádném případě nelitují a svorně tvrdí, že to prostě stálo za to. Ostatně to ani nemůže být jinak. Zkrátka výjimečný okamžik si žádá výjimečné prostě všechno…


 

Tereza (33): Nikdy nezapomenu na náš symbolický obřad na Maledivách

„Jakmile na mě jde depka, na nic nečekám a lovím svatební fotoalbum. Když pak listuji obrázky, kde stojíme v altánku na pláži, zmocňují se mě pocity, že na tom světě je prostě sakramentsky krásně. V Česku jsme se vzali na radnici za přítomnosti svědků a na Maledivách si to pak užili se vší tou exotickou pompou. Ve vlasech jsem měla květy plumérie, svatební šaty až na zem a jakmile nás oddávající oddal, tak jsme náš slib ukryli do plodu kokosu a ten vhodili do oceánu A dodnes slyším v uších znít bubny bodu beru. K luxusnímu ubytování (podotýkám u této položky jsme se řádně prohnuli) jsme navíc za obřad přičetli rovných 35 000 Kč. Nikdy na tento den nezapomenu,“ dojímá se brunetka a tvrdí, že by se tak nejraději vdávala zase.

Zorka (28): Když svatba, tak jedině v Karibiku

„Někdo volí pro obřad Thajsko, jiný Maledivy, my s Tomášem  po osobní zkušenosti hlasujeme za nádhernou Dominikánskou republiku. Brali jsme se na pláži v letovisku Punta Cana, obloha byla bez mráčku, kokosové palmy šustily a skláněly se ve větru jakoby nám chtěly vzdát svůj hold. S líbánkami jsme za neskutečnou svatbu, která má právní platnost i v Česku, utratily přes 170 000 Kč. A tak vám asi bude jasné, kde strávíme letošní první výročí od sňatku,“ rozplývá se nadšeně blondýnka.

 

Co se vyplatí vědět?

Pokud o takové svatbě přemýšlíte, začněte plánovat cca pět měsíců dopředu. Zkontrolujete si platnost vašich pasů. V případě, že si vše řešíte sami, musíte do Brna na Zvláštní matriku. V případě zařízení přes agentury to máte snadné a pohodlné. Stačí dodat potřebné dokumenty, ostatní papírování udělají za vás.

pinterest.com