Vintage styl vám domov rozzáří útulností

Vintage styl vám domov rozzáří útulností

Pokoukáváte po nadčasovém stylu bydlení, co k vám domů vnese nejenom  nevšední útulnost spolu s nádechem romantiky, ale především příběh, který prostupuje do vašeho interiéru díky omšelému nábytku, co dostal druhou šanci a třeba i líbivý účelně oprýskaný nátěr?


 

Love the gentle, cool feel of the white walls and bright light. Great texture contrast between the exposed brick and wooden cl added walls.: Pokud jste se ve vintage stylu našli, máme pro vás plnou náruč inspirace, ať víte, co musíte udělat proto, aby se vám zabydlel u vás doma.

Stylové retro prvky

Moderně odzvonilo, vy místo obchoďáků s nábytkem prostě musíte vyrazit do vetešnictví nebo k babičce na půdu, kde stoprocentně natrefíte na famózní artefakty. A právě takové se u vás budou vyjímat na jedničku. Starý toaletní stolek natřený na bílo, kredenc s přemírou zásuvek, šuplíků a skříněk, stará truhla, knihovna s policemi pro vášnivé čtenáře, gauč s potiskem něžných růží či pivoněk, nebo bytelný jídelní stůl, na kterém vynikne ručně vyšívaný či háčkovaný ubrus po babičce.

 

Pastelové barvy jsou zase v kurzu vintage bathroom (love: ceiling + light fixtures:

Zapomeňte na tmavé, smutné či snad chladnější odstíny barev. Ty vám s vintage stylem totiž kdoví jak nepomohou, právě naopak, spolehlivě ho pohřbí. Raději dejte volné pole působnosti pastelovým tónům. Jemná pink, béžová, osvěžující mátová, lososová, azurově modrá, krémová, kávová nebo tapeta budící dojem krajky.

 

Kreativní nápad je k nezaplacení

Nemusíte utrácet vysoké sumy za designové věcičky na vlně vintage. Ze starého kufru můžete udělat pelech pro vašeho chlupáče, nebo vysoce nevšední barový pult, který jen tak někdo mít nebude. Našli jste doma stařičký psací stroj? Sem s ním. Pochlubit se s ním můžete nejenom v pracovně, ale také v obývacím pokoji.Obyčejnou zavařovací sklenici můžete pozvednout do zdobných sfér namísto těch praktických a vykouzlit z ní lucerničku za pomoci tavné pistole, krajky, režného provázku a trochu té fantazie. Gable Lane Crates are the new way to shop for home decor.  We bring you trending home accessories for a different room in your home, delivered directly to your front door!  If your style pulls from a farmhouse, rustic, cottage, vintage or an urban styled home, you're sure to love the contents of our crates.  We will reveal a couple of sneak peaks before ordering opens but the element of surprise is part of the fun!   Each month will have a Theme and then each week will have a specific styl...: Police zaplňte proutěným košíky s textilní vsadkou, květiny zasaďte do kovových květináčů a celkově se držte přírodních materiálů, ve kterých se skrývá široké pole designérské působnosti. Tak se toho nebojte.

 

Tipy na konec

Co do keramické vázy? Rozhodně tulipány, šeřík, brambořík, pivoňku nebo třeba hortenzii. Milujete éterické oleje? Dům provoňte růží, levandulí, nebo třeba jemnou fialkou evokující něžné jaro. Sice se záclony dnes už tak často nevidí, ale s vintage stylem si rozumět nepřestaly. Vytaste se vysokou lampou s textilní stínítkem. Tu postavte u vámi milovaného křesla tzv. úšáka.