S tímto tahákem klofnete každého muže!

S tímto tahákem klofnete každého muže!

Natrefila jste na bezva chlápka, když jste s ním máte srdce až v krku a ženská intuice vám našeptává, že je to ten pravý po nekonečném čekání, kterému předcházela plejáda mužských exemplářů všeho druhu? Ráda byste na něj vytasila ženské zbraně a přitáhla si ho do


Natrefila jste na bezva chlápka, když jste s ním máte srdce až v krku a ženská intuice vám našeptává, že je to ten pravý po nekonečném čekání, kterému předcházela plejáda mužských exemplářů všeho druhu? Ráda byste na něj vytasila ženské zbraně a přitáhla si ho do života? Tady máte tipy.

„Vzpomínám, jak jsem se mužům vždycky chtěla maximálně zalíbit a zavděčit. Vyzvídala jsem po známých jejich koníčky a pak předstírala, že třeba taky miluju sport. Nakonec jsem si akorát nadávala, že kvůli samým lepším týpkům jezdím jak magor po lese s bolavým zadkema a kde nic, tu nic. Tak jsem to vzdala a raději byla zase tou línou, ale upřímnou a přirozenou,“ vysvětluje  Kateřina (33).

Nenucená, svá a přirozená

Můžete si hrát kdoví na co a na koho a stát se kopií, o kterou nikdo nestojí, nebo nechat vyniknout samu sebe. Je třeba si uvědomit, že se dlouhodobě nevyplatí hrát něco, co stejně dřív, nebo později praskne. Až takovou výdrž totiž mít nebudete. Místo salátu, co jíte jenom na oko, aby vás nekritizoval, si klidně dejte pizzu, vysoké jehly nechejte v botníku kamarádky a přiběhněte na rande klidně v teniskách. Prostě se kvůli němu nechtějte od základů změnit. To byste pak nebyla vy. Řekněte mu svůj názor, zasmějte se od srdce, klidně mu lípněte pusu na tvář a přiznejte se, že jste jako malá milovala mentolky, co měla vaše bábi schované v kredenci a vy jste je tajně chodila krást. Pokud bude v jeho zracích plápolat oheň zájmu, máte vyhráno a navíc si můžete být jistá, že vás přijímá takovou, jaká ve skutečnosti jste. A tomuhle se říká zásah!

Nenabízejte se lacině

Nevynucujte si vztah, nechtějte ho do postele jenom proto, že ho chcete oblbnout co nejdřív, abyste konečně nebyla single. Pokud s ním chcete spát, tak jedině za předpokladu, že vás láká jako muž a jste z něj celá pryč. A ne kvůli tomu, že si ho po sexu sexu začnete vodit jako loutku. Na to se vykašlete rovnou. Zdravý vztah totiž vykvete jedině v harmonických podmínkách, nikoliv tam, kde vládne nadřazenost z jedné strany a "podpantofláctví" z té druhé.

Dejte najevo zájem

Aby ten druhý věděl, že o něj stojíte, musíte mu to naznačit. Klidně prohoďte, že ho moc ráda vidíte, ale nepodlézejte mu. Prostě buďte nad věcí a v pohodě. Nebuďte z něj paf jako první, on to pak zvládne za vás.

Co nedělat?

Nepište mu jednu sms za druhou, a ještě k tomu sáhodlouhou slohovku. Ani mu nevyvolávejte jako o život, nejste v call centru. Nestěžujte si na všechno a na všechny, ani na bývalé partnery. Když vás pozve domů, nechtějte mu celý byt přebudovat. Akorát ho zastrašíte. pixabay.com