Najděte samu sebe a vaše já bude zase zářit!

Najděte samu sebe a vaše já bude zase zářit!

Ploužíte se životem a je vám tak nějak těžko na duši? Jste rozmrzelá, protivná sama na sebe a místo užívání si spíše přežíváte? Vaše sny a přání vzal čert a tak nějak počítáte s tím, co peklo beznaděje schvátí, to už nenavrátí? Nic není tak horké, jak se může


Ploužíte se životem a je vám tak nějak těžko na duši? Jste rozmrzelá, protivná sama na sebe a místo užívání si spíše přežíváte? Vaše sny a přání vzal čert a tak nějak počítáte s tím, co peklo beznaděje schvátí, to už nenavrátí? Nic není tak horké, jak se může na první pohled zdát!

Někdy se prostě stane, že v džungli života ztratíme směr a nevíme, co s námi bude, trápíme se, přešlapujeme na místě a všechno pak stojí za starou belu. Ale není všem dnům konec a změna může nastat i u vás. Jen chtít udělat první krok.

Přestaňte bloudit životem od ničeho k ničemu

Před nedávnem vás bolela duše, že nic nejde podle plánů, všechno se hroutí a tak jste na život prostě rezignovala? Potácíte se od rána do večera, fungujete spíše naučeně, smích ten neznáte a pocit štěstí je vám na hony vzdálený? Co takhle najít samu sebe a cestu, po které si to nakráčíte k plnohodnotnému životu? „Pokud je člověku ouvej rozhodně doporučuju změnit prostředí a vypadnout někam daleko od každodenních starostí a povinností. Já jsem se před třemi roky cítila mizerně, nic mě nebavilo, prokrastinovala jsem až se hory zelenaly a tak jsem si řekla, že to musím změnit. A tak jsem se rozhodla odletět na Mauricius, kde jsem objevila nejenom rajský kout světa, ale po malých krůčkách jsem našla své rozcupované já,“ popisuje své životní okamžiky Katarína Beránek Mléčná (33).

Tyto tipy vás nasměřují k životu: Koukněte se na to!

Stalo se vám něco bolestivého a zapomenout vám moc dobře nejde? Co bylo, to nezměníte. Vyplakejte se, utřiďte si myšlenky a jděte dál. Co takhle se zapsat na kurz šití, malování, focení, nebo se konečně naučit nalíčit samu sebe? Splňte si vaše přání a objevujte nové aktivity. Vyžeňte ze své života lidi, co vám kradou energii. Nahraďte je těmi lepšími. Milujte sebe, život, partnera, rodinu, vašeho psa či práci. A i přesto buďte pokorná, vděčná a chtějte to, po čem baží vaše duše, nikoliv to, co vám budou ostatní závidět. Odpusťte si chyby, kterých jste se dopustili. Uleví se vám. Nepožadujte pomstu akorát ublížíte sama sobě, a to nechcete. Změňte práci, začněte podnikat, nebo se zapište na rekvalifikační kurz. Cestujte. Zeptejte se svého srdce, kam to bude. Láká vás to do Thajska, na Kubu, nebo do Mexika? Poslechněte a vyrazte. Peníze budou ale čas určený na zážitky se krátí, a když ho promarníte, tak zmizí jednou provždy. pixabay.com