Ladíme do plavek! Přidáte se?

Ladíme do plavek! Přidáte se?

Zima je fuč a z kalendáře na nás kouká jaro. A to znamená jediné, léto s plnou parádou se blíží. Místo těšení vás ale děsí fakt, že budete muset na pláži odhalit své tukové zásoby, které jste si pracně nastřádala během třeskuté zimy? S našimi tipy jim utněte tipy jim utněte tipec a vaše váha se pohne správným směrem, tedy dolů.Jak hubnou naše čtenářky?

„Co se týká diet, tak mohu opravdu a jenom doporučit tu od francouzského lékaře Pierra Dukana, která je ke kilům navíc opravdu nemilosrdná. Během diety se střídá několik fázi. Zpočátku konzumujete pouze bílkovinné potraviny, po té střídáte bílkovinné dny se zeleninou a postupně přidáváte další a další kategorie potravin. Já sama jsem díky tomuto francouzskému trháku shodila cca dvacet kilogramů, a to prosím bez jojo efektu. Avšak aby se tak stalo, musíte striktně dodržovat rady uvedené v knize,“ svěřuje se Magda (33). „Pokaždé, když potřebuji zhubnout, povolám do akce dělenou stravu, která je opravdu ve všech směrech bezkonkurenční. Nemusím utrácet za speciální potraviny a akorát jídlo konzumuji podle toho, zda mám dny živočišného, nebo rostlinného původu. Samozřejmě s tou vsuvkou, že jsem si zakázala cukrovinky, mastné, slané, smažené a další hříchy. Na tuto dietu prostě nedám dopustit a mohu ji všem doporučit.“ Lucka (32)

Jak vůbec začít? Jděte na to od lesa!

Vůbec netušíte, jakou cestou redukce hmotnosti se máte vydat? Diety nejsou pro každého v tom směru, že nás obecně stresuje už pouhé vědomí, že držíme, nebo se chystáme držet dietu. A pak ve skutečnosti ji sice chvíli držíme, a večer bychom nejraději vyjedli celou ledničku. Začněte se změnou postupně, inspirujte se těmito kroky. Zakažte si fast food, přesolené polotovary, smažené i tučné, jednoduché cukry, bílé pečivo a také alkoholické nápoje. Místo utrácení za posilovnu se nalaďte na vlnu báječné a svižné chůze. Pak samovolně můžete začít běhat. Vařte si doma, ani oblíbená krabičková dieta, co není zrovna levná, nemusí být nutností. Krabičkovat si obědy a svačiny do práce můžete i z pohodlí domova. Pijte neslazenou vodu, ušetříte si nespočet kalorií. Zamilujte se do ovoce, které jezte spíše ráno a dopoledne, a zeleniny, tu můžete kdykoli.