Ať na jaře záříte: Vychytané tipy, jak znásobit půvab!

Ať na jaře záříte: Vychytané tipy, jak znásobit půvab!


Sluneční paprsky nabírají na intenzitě, příroda rozkvétá do krásy, září na všechny strany a my pro vás máme tipy, díky kterým vaše krása rozkvete po vzoru jara. Koukněte se na vychytané rady a neváhejte se jimi inspirovat! „Nikdy jsem moc nechtěla věřit tvrzení, že každá žena může být krásná, jen musí chtít. Dnes to už ale vidím jinak. Neberte vaši vizáž jako samozřejmost, pečujte o sebe,“ uvádí na pravou míru Kateřina (33), která si před několika dny zašla na masáž a koupila si novou jarní vůni.

Namalujte si úsměv

Kromě úsměvu rtům sluší také barvy, tak jim je neváhejte dopřát. Po kterém odstínu sáhnete je na vás. Začít můžete tzv. nude barvami, nebo matnou rtěnkou, co může být pekelně sexy jako ta odvážně červená. Tu a tam rty obruste peelingem, používejte konturku. Rtěnky, lesky či laky na rty střídejte třeba podle nálady, nebo zvoleného outfitu.

Obruste paty

Zima je sice zahalila tak trochu závojem zapomnění, ale teď, na jaře, s příchodem slunce, budou zase na scéně. Zbavte se zrohovatělé kůže pemzou, přebruste je peelingem, nezapomeňte na výživnou masku, ani hutnější krém. Zkraťte nehty, lákněte je barvami a ještě předtím nevzhlednou kůžičku zatlačte.

 
PŘEKVAPTE PERFEKTNÍ MANIKÚROU

Ať už si ji vykouzlíte sama doma, nebo zaplujete do salónu, tak se letos můžete maximálně vyřádit. Zkuste barevné kompozice hned několika tónů, nastřídačku nalepte samolepky, glitry, nebo třpytivé kamínky. 

Tip: Pokud zůstanete u klasiky, můžete jeden z prstů na ruce vyzdobit tak, ať poutá pozornost.

 

 nebo 

A aby byly vaše nehtíky dokonalé, mám pro vás skvělou soutěž. Hrát můžete o profesionální LED UV lampy
na nehty.

Odpovězte na otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

Již brzy také krásná soutěž na instagramu o pomůcku na čištění štětců na líčení!

 

 

Více na RAJVYROBKU.CZ – e-shop pro každého.

 

Výherci: M. Korýtková, B. Slávčíková