9 tipů pro lepší život a šťastnější den

9 tipů pro lepší život a šťastnější den

Sice si říkáme, že ten čas letí, ale leckdy si neuvědomujeme, že tuto veličinu nikdy zpátky nevrátíme. Prostě se vypaří jako pára nad hrncem a zmizí v nekonečnu života. A už jenom z tohoto důvodu bychom neměli na nic čekat a prostě si ho užít. A nejlépe tak, že to bude


Sice si říkáme, že ten čas letí, ale leckdy si neuvědomujeme, že tuto veličinu nikdy zpátky nevrátíme. Prostě se vypaří jako pára nad hrncem a zmizí v nekonečnu života. A už jenom z tohoto důvodu bychom neměli na nic čekat a prostě si ho užít. A nejlépe tak, že to bude stát za to ve všech směrech.  Inspirujte se a vezměte život za ten lepší konec.  Vždyť je přece nejvyšší čas.

"O tom, jak moc bude váš život skutečně šťastným, rozhodujete jen vy sami. Tak buďte zodpovědně šťastní a šťastně zodpovědní. Nikdy nevíme, kdy dorazí poslední den, a tak užívejte na maximum, ať pak nelitujete něčeho, co by bolelo jako čert," vysvětluje Leona (33). Koukněte se do zrcadla a opakujte si krásná, štíhlá bohatá jako mantru. Vesmír vás vyslyší a i kdyby náhodou přece jenom ne, je to lepší než opak, nebo ne? Mějte každý den svůj malý cíl, nebo radost. Těšit se na to či ono vám udělá neskonale dobře, i když máte den napráskaný k prasknutí. Směřujte si za svým, jedině tak je to dobře. Neposlouchejte ty, co vám chtějí namluvit pravý opak. Sněte se zavřenými očima alespoň několikrát denně. Jedině  takto je to v pořádku.  Tak šup šup. Smějte se od srdce, plačte, jak se vám zlíbí a nezapomeňte druhým říct, že bez nich by byl váš život polovičatý. Jen ať vědí…. Jděte spát dřív, vstávejte brzy a nadechněte se čistého vzduchu z okna, vnímejte vůni čerstvé kávy a delikátní křupavost obyčejného rohlíku. Takto vypadá čirá radost a chuť do života. Nemáte lásku a trápíte se? Hurá na lov, s láskou je člověku líp, tak to konečně změňte. A začněte už tou, kterou chováte k sobě. Už včera bylo pozdě. Sex jako léčitel. Umravňuje naši náladu, napravuje vztah, voní po orgasmu a co si budeme povídat, prostě nemá konkurenci. Tak a je to venku, tak vzhůru pod peřinu. Naučte se pít neslazenou vodu bez bublinek v ideálním množstvím. Budete mít hromadu energie a taky budete vypadat odpočatě.