Když je potřeba změnit život k lepšímu...

Když je potřeba změnit život k lepšímu...

Najednou vás dostane. Ten zvláštní pocit, že něco není v pořádku. S vámi, s vaší životní situací. A tak místo spokojenosti vám v hlavě bliká výstraha, že je tomu přesně naopak. Co s tím, a vyplatí se nad tím mávnout rukou, nebo využít toho a začít jednat? Jednejte


Najednou vás dostane. Ten zvláštní pocit, že něco není v pořádku. S vámi, s vaší životní situací. A tak místo spokojenosti vám v hlavě bliká výstraha, že je tomu přesně naopak. Co s tím, a vyplatí se nad tím mávnout rukou, nebo využít toho a začít jednat? Jednejte vždy v rámci pocitu štěstí.

„Pamatuji si to jakoby to bylo dnes. Seděla jsem v písku u moře, odletěla jsem na dovolenou a všechno to špatné, v čem jsem žila pořádnou řádku let se ozvalo. Slzy si hledaly cestu ven a omývaly moji duši. V manželství jsem nebyla šťastná, v práci jakbysmet, úspory jsem neměla kdoví jaké, spíše žádné a pořád jsem nemohla otěhotnět. I když je hrozné, tak jsem ráda, že se tak nestalo. Nakonec jsem se to rozhodla změnit a tak následoval rozvod a hledání práce. Teď jsem šťastně vdaná podruhé, podnikám a máme s Milanem dvojčata," svěřuje se Julie.

Vaše pocity jako zpětná kontrola

Je vám ouvej z toho i tamtoho? Nejraději byste se na všechno to kolem vykašlala a odjela někam daleko? Přestože nejsou mnohdy příjemné, nemaskujte je a nechejte je propuknout. Slouží nám jako indikátor životní spokojenosti. Pokud se vám něco nelíbí, nenechejte si to líbit a pokuste se to různými způsoby změnit. Tady totiž jasně platí, že když člověk chce, cestu jak si najde vždycky.  Tak tu svoji objevte.

Naposlouchejte ostatní

Všichni vám radí to či ono? Smějí se, že jste blázní, že se vám to nikdy nepodaří a spoustu jiných věcí? Víte, proč to říkají? Aby vás odradili, protože v jejich hlavě hlodá červík pochybnosti, co kdyby se vám to podařilo a vy se měli líp! Proto vám tvrdí báchorky a berou naději i odhodlání. Abyste přešlapovali na jednom místě spolu s nimi.

Radujte se a naslouchejte sami sobě

Líbí se vám to i tamto, milujete cestování, chcete bydlet u lesa a ne v centru Prahy? Tak si své přání naplňte. Ne proto, že to po vás chtějí jiní, ne proto že chcete aby vám záviděli, prostě proto že to tak cítíte, že vaše srdce tluče pro vaše sny, i když jsou to prozatím pohádkové představy. Umožněte jím stát se realitou.