Vínová elegance

Vínová elegance

Letošní podzimní kolekce se z velké části otáčejí kolem vínové barvy – v odstínech se znělými a ušlechtilými názvy jako burgundy, rubínová, či nachově-krvavá letos pořídíte kdeco. Nechte se inspirovat tímto článkem a při nákupech pro nastávající sezónu se nezap


Letošní podzimní kolekce se z velké části otáčejí kolem vínové barvy – v odstínech se znělými a ušlechtilými názvy jako burgundy, rubínová, či nachově-krvavá letos pořídíte kdeco. Nechte se inspirovat tímto článkem a při nákupech pro nastávající sezónu se nezapomeňte poohlédnout po troše té rudé elegance.

Barevné odstíny

rs_Vinova elegance1Obchody nám nabízejí různé odstíny této krásné barvy – tmavé, středně tmavé i světlejší a zářivější. Energetickou červenou i velmi elegantní vínovou prostě nejde přehlédnout. Nebojte se a přidejte do tmavé šedi podzimního a zimního šatníku i trochu té barvy!

Kombinujeme

Tyto barvičky se také snadno kombinují – s černou, šedivou a tmavě modrou tvoří nadčasovou „večerní“ klasiku, na každodenní nošení pak vypadá krásně i s bílou, světle hnědou či světlounce šedou.

Krajky a vzorky

rs_Vinova elegance4V nových kolekcích ale zůstává trocha letního vánku – a to v podobě krajek a lehkých květinových vzorků, které v kombinaci s tmavě červenou barvou budou vypadat velmi chic a stylově. Doplníte-li outfit o koženou bundičku, dosáhnete přesného vyvážení ženskosti a drsnějšího trendy vzhledu.

Vínové přírůstky do šatníku

Pořídit v této barvě můžete opravdu všechno – od kalhot, punčoch a šortek přes topy, svetry a bundičky až k doplňkům. Vínová je letos velkým hitem, ale z módy vlastně nikdy nevyšla. Proto můžete s klidným svědomím vyrazit na nákupy, rubínové kousky budou trendy i příští podzim.

I pánská móda podlehla vínové

rs_Vinova elegance12Vínové košile, sáčka i kalhoty se určitě objeví v našich šatnících – něco ale můžete pořídit i partnerovi. Návrháři vzali vínovou vážně a tak ji nacházíme četně i v mužských kolekcích. Líbí se vám vínová móda? Máte svůj oblíbený rudý kousek oblečení? Text:Natalie K. Foto: H&M, Bershka, ZARA, Corbis