Zapleťte se na jaro i léto: Nikoliv ale s láskou, zkuste copánky!

Zapleťte se na jaro i léto: Nikoliv ale s láskou, zkuste copánky!

Sluníčko nám přitápí a období horkého počasí, léta, festivalů a dovolených u moře se blíží mílovými kroky. Pokud byste rádi sáhli po účesu, který je nejenom ultra sexy, ale především maximálně slušivý, šik a trendy, tak pak se zamilujte do copánků. Jsou prostě hite


Sluníčko nám přitápí a období horkého počasí, léta, festivalů a dovolených u moře se blíží mílovými kroky. Pokud byste rádi sáhli po účesu, který je nejenom ultra sexy, ale především maximálně slušivý, šik a trendy, tak pak se zamilujte do copánků. Jsou prostě hitem! Zapleťte si vaše kadeře s nápadem a věřte, že pánové vám budou padat k nohám. Budete totiž jednoduše neodolatelná.

i lOvE absolutely everything about this picture:

Kamkoli s nimi vkročíte, tam zazáříte a budete sbírat komplimenty jako houby po dešti.

Na svatbu? No jasně!

Přemýšlíte o účesu, který se hodí pro jarní či letní veselku a jde vám z toho hlava kolem? Vsaďte na romantický, něžný a uvolněný styl.. S copem na svatbě nešlápnete vedle a když účes rozzáří třpytivá spona ve stylu svatebních šperků. Nebudete mít chybu.

Vytuněný falešný culík

Můžete se pochlubit hustými kadeřemi? Pak je načešte na způsob falešného culíku a místo jednoduchého stažení do gumičky je prvně po stranách zapleťte způsobem ala rybí kost.

Z copu XXL drdol

Abyste si mohli vytvořit něco podobně úchvatného, přispěchali jsme rovnou i s návodem, ať víte! Co na to říkáte? My v redakci jsme rozhodně pro všemi deseti.

Rasta copánky? Ty jsou dávno tabu.

Namísto drobounkých copánků si raději nechejte zaplést ty větší, avšak navíc zdobené stříbrnými kroužky, díky kterým vynikne jejich slušivost a navíc zvýrazníte styl rebelky. Copánky jsou prostě v kurzu a tak ani celebrity neváhají a nechávají si uplést super a trendy look. Níže naleznete hromadu inspirace. A který cop dostal vás? Napište nám do redakce. A Detailed Waterfall Braid:       Treccia con fermaglio in stile pizzo:   10 Easy And Cute Hair Tutorials For Any Occassion. These hairstyles are great for any occasion whether you just want quick and casual or simple yet elegant. Great for women with medium to long hair. Want no heat waves, a messy sock bun, or stylish braids? Look no further.:   #Hair:   Dutch fishtail braid❤️: