Mužský pohled: Jak se vyrovnávají s rozchodem?

Mužský pohled: Jak se vyrovnávají s rozchodem?

Ať už přijdou kopačky z jedné nebo druhé strany, vždycky je to bolestivá záležitost, které se neobejde bez potoků slz, zmařených nadějích a šrámu na srdci. Zajímá vás, jak řeší tuto ožehavou záležitost pánové a jestli je v nich malá dušička stejně jako v nás, protože to prostě bolí jako čert? Mrkněte se na to s námi.


 

Kamil (33): Jedna odejde, aby mohla přijít ta druhá

„Já rozchody nijak srdceryvně neřeším, jsem toho názoru, že všechno se děje z nějakého důvodu, z nějaké příčiny. A tak si to vysvětluji po svém tak, že má asi do mého života vkročit ta lepší. Ne vždycky tomu tak samozřejmě bylo, ale já vytloukám klín klínem. Trápit se pro tu, co mě zradí nebudu. Jednou to stačilo,“ rozumuje automechanik.  

František (42): Nevím, co bude dál

„Manželka mě opustila po dvaceti letech společného soužití a já tomu pořád nemohu uvěřit. Šla za chlapem, který ji finančně využívá a nechala mě samotného s dvěma malými dětmi. Cítím se opuštěný jako kůl v plotě, slzy se mi koulí každý večer po tváři, avšak musím jít dál kvůli našim nejmenším. Na lásku a jiný vztah už si ale netroufnu, nechci zase dostat přes prsty,“ tvrdí se smutkem v duši pojišťovák a v hlase mu hraje zklamání velké jako Brno.  

Marek (34): Nešťastný a sám.

„Když Nora zahlásila konec, sedl jsem na motorku a vyrazil do Chorvatska k moři. Přemýšlel jsem, přemítal
a nakonec pochopil, že náš vztah pomalu a jistě skomíral, až umřel nadobro.  Jenže mojí vinou, na partnerství jsem kašlal, avšak teď vím, že dodnes tu zrzku se sexy chráplákem miluju jako nic na světě.
Avšak ona už dávno vozí kočár a já se trápím tím, že ten malý capart mohl být můj. Bohužel ale není."

 

pixabay.com