7 způsobů, jak zpestřit krátké účesy

7 způsobů, jak zpestřit krátké účesy

Máte mikádo, nebo ještě kratší vlasy? A toužíte i tak alespoň jednou za čas vykouzlit zajímavý, netradiční účes, který zaujme vaše okolí? Máme pro vás sedm nápadů… Malý cop z Ameriky Lucy Hale, americká zpěvačka a herečka přišla s perfektním nápadem. Jd


Máte mikádo, nebo ještě kratší vlasy? A toužíte i tak alespoň jednou za čas vykouzlit zajímavý, netradiční účes, který zaujme vaše okolí? Máme pro vás sedm nápadů…

Malý cop z Ameriky

Lucy Hale, americká zpěvačka a herečka přišla s perfektním nápadem. Jde sice o kraťoučký copánek, ale uznejte – má šmrnc a rozhodně nepůsobí nudně!

   

Francouzský twist

Herečka Kristen Stewart představila na krátkých vlasech „French Twist“ neboli francouzský twist, který je vždy určitou záchranou, když nevíme co s naší hřívou. Horší je, že je příprava perfektního twistu malinko náročnější, vlasy musíte natupírovat a pak precizně pomocí hřebenu a sponek smotat pod sebe.

 

Tenký twist

Rachel McAdams účes ala Frech Twist malinko upravila. Ve výsledku jde ale o stejný účes ve více variantách.

   

Criss – Cross

Americká herečka Kate Mara zapůsobila účesem, který můžeme nazvat Criss-Cross, když své kraťoučké vlasy zpřeházela do cik-cak stylu. Pomohla si sponkami a lakem na vlasy. Výsledek je čistý a elegantní.

   

   

Podrůstky

Lámete si hlavu s podrůstky? Hoďte tyhle malicherné starosti za hlavu, stejně jako anglická kráska Rosamund Pike. Někdy je lepší takové starosti jednoduše hodit za hlavu a užívat si svobody a volnosti.

   

Divočina

Jenna Elfman pro svůj krátký střih zvolila malou divočinu plnou náhodných uzlů, natupírovaných pramenů, a sponek. A nám se tato varianta opravdu moc líbí.

     

Uhlazenost

I takové jsou někdy potřeba. I takové jsou někdy sexy. Své o tom ví Lily Collins, která nedá na upravenou variantu nízkého drdolu s perfektně „ochočenými“ vlasy dopustit.      

foto:pinterest.com