Mužský pohled: Dolňáci a horňáci!

Mužský pohled: Dolňáci a horňáci!

Po letech v manželství či soužití vám sex přijde obehraný jako dětská říkánka? Víte, co bude následovat, kde vás milý bude líbat a tak se ani neobtěžujete s chutí na sex a raději se vymlouváte na bolest hlavy, která samozřejmě není žádná? Zkuste to změnit dřív, než vám partner odběhne k jiné a vám zůstanou oči pro pláč.


 

Pepa (30): Smyslné kopečky to je moje

„Když má ženská pořádně napěchovaný výstřih, rázem přicházím o rozum. A když k tomu přičtu ladnou linii šíje, bohatou hřívu, jiskrný pohled a úsměv od ucha k uchu, tak mám chutě být zase nevěrný. Prostě si neumím pomoct,“ líčí měřítko půvabu ženy automechanik Josef.

 

Karel (45): Ženská musí mít ty správné proporce vepředu i vzadu

„O vyzábliny já už nestojím, ovšem před pár lety bych si za nimi nohy uběhal. Postupem času jsem se však zamiloval do těch správných plus size křivek, na které je radost koukat. Pokud je žena oplácená musí však mít zadek, uzounký pas a především božsky tvarovaný zadek. To mám pak i v tomto věku v poklopci poplach,“ směje se lišácky bankéř.

 

Zdeněk (34): Gazelí nohy až do nebe

„Na nic se nekoukám častěji, než na ženiny nohy. Štíhlé kotníky, oblé stehna a pevný zadeček. To jsou atributy, které dělají ženu ženou. Prsa neřeším a navíc je nemůže daná dotyčná ovlivnit, buď je má a nebo ne. Zato zadeček ten má každá, avšak některé v setsakra žalostném stavu, a to i na svůj věk,“ stýská si účetní.

 

David (50): Já hledám u ženy vášeň a sebevědomí

„Není nic krásnější než fakt, že daná dotyčná oplývá zdravou dávkou sebevědomí, umí si užívat života, není to sucharka a za každých okolností je nad věcí. Takovou ženu aby čert pohledat, zkrátka a dobře nejsou k mání. Zato nán, co s nadšením rozhazují prachy, řeší šminky a hysterčí, je nespočet. Na ňadra ani zadek dvakrát nehraji. Což o to pohled je na ně krásný, ale jenom o tom to není. Na to ale každej chlap přijde mnohem později.“