Proč vyrazit na dovolenou s kamarádkou?

Proč vyrazit na dovolenou s kamarádkou?

Vašeho milého to táhne na čundr na kole a pak pod stan, kdežto vy byste se ze všeho nejraději natáhla na lehátku a čerpala výhoda all inclusive? Není od věci si na dovolené tu a tam od sebe odpočinout a trávit čas podle svého. Že se vám to dvakrát nezdá? Tak tedy máte rovnou seznam výhod.


 

„Já už každoročně jedu k moři s máti, sestrou a babičkou. Prostě se sbalíme, chytneme nějaký vyhovující last minute a prcháme za mořem. Takto prožitý týden je lepší než sto doktorů, protože si odpočineme, vypneme starosti, nachytáme bronz a především naše bránice dostávají zabrat. Není nad to, když vyrazí tři generace žen na výlet,“ usmívá se Jana a dodává, že letos mají spadeno na Řecko, přesněji na božskou Krétu.

 

Štace po obchodech před tím, než vyrazíte!

Musíte si přeci nakoupit nové plavky, šaty i slušivý slamák, ať můžete od jižanských nápadníky sbírat komplimenty jako houby po dešti. Najednou totiž vidíte kolik toho potřebujete, a co vám všechno schází, tak si prostě udělejte radost a připravte se na vyhřátou sezónu u moře. Po nákupním dýchánku vás nikdo tahat domů nebude, vaše spřízněná holčičí duše totiž půjde na vychlazené latté s nadšením.

 

Můžete flirtovat ostošest

Nevinné laškování spolu s flirtováním jsou jednoznačně super. Po očku s klidem v duši můžete koukat na sošné tělo plavčíka, který vás pohledem hypnotizuje. A vy mu za to můžete vrátit milý úsměv, nebo s ním jen tak prohodit pár slov. Avšak jen pozor na to, ať se flirt nepromění v něco víc.

 

Opalování, pohodička a třeba i nějaké to selfie

Pánové na vysedávání na pláži a chytání trochu toho bronzu dvakrát moc nejsou. Nikdo vás nebude lanařit na projížďku na člunu, nutit si jít zapinkat plážový volejbal, potápět se ostošest, nebo na jiné adrenalinové či jiné sporty. Nemusíte dělat vůbec nic, aniž byste poslouchala cvakání plechovek od piva a přitom mručení, že se jen tak na pláži prostě nudí. Navíc tak budete mít hromadu času na to, abyste vycvakla nějaké to plážové selfie
a poslala ho kolegům do práce.

 

Ryze dámské aktivity

Zvesela můžete probírat klepy, rázovat po plážové promenádě tam a zase zpátky, ochutnávat několik druhů báječné zmrzliny, sem tam se klidně nenalíčit a schovat se za sluneční brýle, zkontrolovat módní trendy panující v dané destinaci a hlavně můžete i pořádně zhřešit, aniž byste poslouchala jeho pošťuchující řeči, kolik toho dokáže sníst, i když jen tak z legrace.:-)

 

 A jaké tipy máte vy?