Je vůbec možné si v Praze půjčit značkové svatební šaty levně? Ve Svatebním salónu Ema určitě ano

Je vůbec možné si v Praze půjčit značkové svatební šaty levně? Ve Svatebním salónu Ema určitě ano

Plánujete velikou svatbu pro půl obce nebo jen malý obřad v rodinném kruhu? Na pláži nebo na zámku? Zhlédli jste se v přírodním boho stylu nebo budete svatbu ladit do retra? Svatební salón Ema pro vás má šaty k jakékoli příležitosti. Přesvědčte se na www.svatebnisalonema.c


Plánujete velikou svatbu pro půl obce nebo jen malý obřad v rodinném kruhu? Na pláži nebo na zámku? Zhlédli jste se v přírodním boho stylu nebo budete svatbu ladit do retra? Svatební salón Ema pro vás má šaty k jakékoli příležitosti. Přesvědčte se na www.svatebnisalonema.cz , kde se nejen dozvíte, jak salón vznikal, ale třeba i naleznete odpověď na to, proč se k vám právě tady chovají jako v bavlnce a s největší úctou. Paní majitelka to vysvětluje na jednoduchém příkladu z pohostinství. Říká totiž, že ona je tu přesně pro ty zákaznice, které si raději vyberou příjemnou rodinnou restauraci, ve které se o ně starají jako o jedinečného hosta, který je středem pozornosti a dostane luxus, který mu ale nezruinuje peněženku namísto gigantického fast foodu, ve kterém je pro obsluhu pouze další čárkou ke splnění cíle. Základem její práce je především individuální přístup ke každé nevěstě, kterou hodlá udělat absolutně šťastnou.

Že nemáte rády zkoušení oblečení a zdlouhavé vybírání? Nemáte konfekční velikost? Máte problém se rozhodnout a zkouška vám zabere jednu, dvě nebo tři hodiny? Nevadí, tady vládne absolutní klid, nikam se nespěchá a základem všeho je spokojenost zákaznice. V tomto salónu zažijete pouze příjemnou atmosféru a odnesete si krásný a nezapomenutelný zážitek. Protože přesně tak by to mělo být. A až si řeknete: „wau, mě to vážně sluší, to jsou přesně ony“, vybrala jste si šaty, které pro vás vybaví veškerými nezbytnými doplňky, a to vše již od 3.000,- A abychom vám trochu specifikovali nabídku, vybíráme pár značek, ze kterých můžete vybírat, jsou to např.: Jasmine collection, David´s Bridal, Maggie Sottero, Magic Bride, Alyce Paris, Luxuar a další. Vysoká cena kvalitních značkových šatů však není pravidlem. Že nejste ochotné dát za půjčení 15.000,-? Ani 10.000? Žádný z modelů na https://svatebnisalonema.cz/svatebni-saty/ vás tolik stát nebude. Navštivte Svatební salón Ema, který sídlí v Kokořínské 95/27, V Praze Ďáblicích a přesvědčte se, že tato cesta se vám vyplatí. Proč si jít šaty půjčit právě sem? :
  • zkoušení je ZDARMA
  • svatební model si vypůjčíte už za 3000,- s kompletním servisem a individuální úpravou
  • šaty dovezou na váš den ZDARMA, více na https://svatebnisalonema.cz/dovoz-satu/
  • nabízené modely jsou ve velikostech 34-50
  • zde naleznete kompletní nabídku – šaty svatební, společenské, družičkovské, doplňky

Vaše svatba začíná u nás. K nám přicházíte jako zákaznice a odcházíte jako jedinečná bytost, která je na svou svatbu vybavena pro ni těmi nejkrásnějšími šaty.

Na vaši návštěvu se těší majitelka salónu Barbora Fibingerová“