Jak na lepší život? Inspirujte se!

Jak na lepší život? Inspirujte se!

Toužíte po štěstí, úspěchu, lásce či snad po zjištění, že si ale vůbec nežijete špatně? Tak pak začněte praktikovat tyto zlaté rady a věřte, že budete sklízet radost, harmonii a všechno to dobré jako houby po dešti. A co si budeme povídat, vždyť už bylo tak trochu na


Toužíte po štěstí, úspěchu, lásce či snad po zjištění, že si ale vůbec nežijete špatně? Tak pak začněte praktikovat tyto zlaté rady a věřte, že budete sklízet radost, harmonii a všechno to dobré jako houby po dešti. A co si budeme povídat, vždyť už bylo tak trochu na čase, nemyslíte?!

Jděte spát dřív

Neponocujte a raději si o trochu déle pospěte, ať pak můžete ráno vyskočit z postele s nadšením sobě vlastním. Samotný den si nejenom užijete na jedničku, ale především se budete cítit mnohem lépe, a to bez zbytečných cukrovinek, sladkostí či přeslazených energy drincích v plechovce. Ve výsledku si tak ušetříte nespočet kalorií.

Pište si deník

O pocitech, lásce, radostech, zážitcích, zkrátka o čemkoliv. Jednou se vypište ze smutné nálady, jindy z té třeskutě bláznivé. A když budete mít někdy chvilku můžete se díky listování v něm vrátit v čase a zjistit, díky čemu jste dokázala být šťastná až na půdu.

Zapomeňte na předsudky a výmluvy

Láká vás jít na rande s tamtím chlapíkem od vedle, ale tak nějak si říkáte, že to nebude stát za nic? Jděte do toho a raději něco zkuste, než byste pak litovala toho, že jste si nechala ujít šanci na tu osudovou lásku. Chcete zhubnout, najít si novou práci, nebo se vydat na cesty, avšak vaše plány vám pokaždé zhatí výmluvy, proč to zase nejde? Těm nasaďte kopačky  a jděte raději vstříc důvodům, proč to stojí za to. Uvidíte, že ve vašem životě se něco změní a bude to velké. Tak šup šup!

Poděkujte za to, co máte a nepřestávejte snít

Je důležité milovat a být vděčný za to, co už dávno máte a nebrat to jako něco samozřejmého. Pokud se tak stane, najednou upadnete do stereotypu a pak se člověku nechce vůbec nic. Abyste však neusnuli na vavřínech, chtějte si splnit vaše sny, přání a vize, ať život není v žádném případě nudný, ale ať chutná po štěstí a je prošpikovaný vaší spokojeností.

Co dál?

Navazujte nové kontakty a známosti. Udržujte vztahy s kamarády. Prostě nezůstávejte sami. Cestujte a poznávejte. Člověka tyto kratochvíle prostě změní. Buďte k sobě i k okolí upřímní. Naučte se říkat ostatním nejenom NE, ale i ANO. Rozvíjejte koníčky, záliby a nadšení pro to či ono. Odpusťte sobě i ostatním.