Čtenářky píší: A takhle jsem změnila svůj život já!

Čtenářky píší: A takhle jsem změnila svůj život já!

Schází vám odvaha a možná i inspirace konečně rozhrábnout svůj vlastní život a žít ho konečně podle svého radostného a spokojeného scénáře? Pak byste si rozhodně měla přelouskat dnešní článek. My, ženy, totiž dokážeme úplně všechno, jen si musíme věřit, mít se rády a neumožnit nikomu, aby nás trápil, ale aby nás miloval. Natáhněte se po změně stejně tak, jak to udělaly tyto Češky.


 

Rozvedla jsem se!

„Trvalo mi to rozhodování asi osm let, ale nakonec jsem vzala rozum do hrsti a od Luboše, který poměrně slušně nasával, miloval láhev víc, než mě a Terezku, normálně odešla. Prvně jsem se bála, jak to vezme rodina, avšak nakonec jsem se na ty řeči prostě vybodla. Ať si říkají všichni, co chtějí, já vím své. Nejlepší na tom je to, že i když jsem sice sama, tak jsem na sebe pyšná a maximálně šťastná,“ svěřuje se Taťána. A my v redakci rozhodně držíme palce a smekáme!

 

Zaplašila jsem stíny minulosti

„Ve svém dětství jsem si prošla těžkými zkouškami. Ve škole jsem prožila šikanu, psychicky jsem se zhroutila, nevěřitelně přibrala a byla vytěsňována kolektivem. Pak jsem ale šla do sebe, začala sportovat, dala vale antidepresivům, zamilovala se a to, co bylo kdysi, jsem úplně vypustila. Pokud se vám stalo něco bolestného, rozhodně věřte, že bude zase dobře. Avšak úplně samo to nepůjde.“ Kateřina

 

Odstěhovala jsem se do Střední Ameriky

„Pracovala jsem v bance na vrcholové pozici, avšak nakonec jsem se rozhodla s touto prací seknout. Koupila jsem si letenku do Mexika a tam nakonec zůstala dodnes. Kromě lásky, kterou jsem našla tak daleko, jsme s Juanem otevřeli útulný hotel při pobřeží Karibského moře. Vaříme mexické speciality, své klienty si hýčkáme
a především svoji práci děláme srdcem. Proto mám pořád narváno,“ vysvětluje zcela nadšeně a šťastně Dominika (39).

 

Konečně dělám to, co mě baví

„Všichni mi říkali, ať nezblázním, že podnikat v Česku není žádný med. Já to ale i tak prostě zkusila a opravdu toho nelituji, vlastně jsem za to ráda. Otevřela jsem si svoji vysněnou cukrárnu na rohu ulice, kde jsem pánem svého času jenom já sama. Nemusím nikoho poslouchat a mohu se iniciativně podílet na místě, kam lidé chodí s nadšením mlsat!" Petra (29)

 

 

Máte vlastní příběh a chcete se o něj podělit?

Napište nám na email mpol@mediaboard.cz 

 

redakce dokonalky :-)