Mariana: Dostala jsem práci přes postel

Mariana: Dostala jsem práci přes postel

Když všude vidím své kamarádky, jak se dřou za pár peněž za kasou, rozhodla jsem se na to jít drobátko vykutáleně. Prostě jsem se vyspala s báječným mužským, se kterým teď dělám ve firmě na báječně placené pozici. V rámci práce spolu cestujeme, spíme a možná z našeho románku bude něco víc.


 

Všechno se děje z nějakého důvodu

S Pavlem jsem se seznámila v poměrně nóbl restauraci, já tam byla jako host přes jednoho známého a on měl v salónku vedle řekněme něco jako firemní školení, kde přednášel. Seznámili jsme se v zahrádce, kde mi jako pravý gentleman podržel dveře a galantně zapálil cigaretu. Dostal mě svým chováním a také na svůj věk sexy vzhledem. Zřejmě jsem se mu také líbila a tak prohlásil, že hledá kolegyni do týmu, která odešla na mateřskou. Byla jsem nadšená a tak jsem požádala o více informací. Vzhledem k tomu, že měl výběrové řízení na starost, tak jsem dorazila na první kolo, kde bylo nespočet uchazeček. Byla jsem z toho celkem nesvá, protože tam byly ženy, které měly lepší zkušenosti i vzdělání v daném oboru. Já jsem však vsázela na něco jiného, na pohovoru jsem si s ním hrála jako kočka s myší, doslova mi zobal z ruky a na rozloučenou jsem na něj mrkla se slovy, že jsem stejně přišla kvůli němu a že ho zvu dnes na večeři. Nadšeně souhlasil a já si na přípravě svého já dala maximálně záležet.

 

Chtěla jsem ho.. a chci pořád

Po večeři mě pozval k sobě domů, do nádherného střešního bytu, ze kterého měl nádherný výhled na Prahu. Svedla jsem ho a začala jsem jako první. Prostě jsem ho chtěla a navíc jsem měla v plánu tímto způsobem také upevnit svoji ne zrovna růžovou pozici na tak báječnou pozici. Překonala jsem se. Jakmile bylo po všem, přišlo na opakování a on mi zničehonic pošeptal, že jsem úžasná a že ta práce je moje.

 

Život jako z pohádky

A tak si jezdím na firemní náklady s Pavlem po světě, nocujeme ve vyhlášených hotelech, vydělávám si pěkné peníze a tak nějak doufám, že to nakonec dáme dohromady, protože jeho životní styl jsem si totálně zamilovala a jeho mimochodem také. Carrie ze Sexu ve městě měla pravdu, pan Božský skutečně existuje. „Možná jsem špatná, možná ne. Záleží na každém. Avšak pokud máte některá z vás tu možnost, neváhejte a natáhněte se po ní. Přece si zasloužíte víc. Kdybych chtěla jet podle pravidel, nikdy bych se nedostala zadarmo do New Yorku, Singapuru, nebo na božské Maledivy. Život máme jen jeden, tak ať stojí za to,“ vysvětluje sympatická bruneta, která si přála vystupovat v tomto článku pod jménem Mariana.