Když se ten váš nechce vázat.....

Když se ten váš nechce vázat.....

Tak to přišlo. Zamilovala jste se a nakonec jste zjistila, že ten prevít se spokojí jen s trochou toho sex a o ničem navíc nechce ani slyšet? Že jste to zažila už několikrát a nevíte, co přesně se za tím skrývá? Zeptali jsme se těch nejpovolanějších, a tady máte drsnou pravdu.


 

Zamilovat se a pak procitnout do reality, že ten dotyčný o vztah nejeví zájem, není zrovna ideální vyústění romance. Pokud na takové týpky máte něco jako radar, raději změňte okruh svých lásek a polechtejte štěstěnu za lepších podmínek. Brát pořád stejné muže na milost se v tomto směru nejeví dvakrát rozumně. Navíc když si přelouskáte důvody, proč se pánové nechtějí vázat, tak pak zjistíte, že je na čase prásknout do bot a upalovat pro lásku jinam.

 

Libor (33): Jen ten orgasmus

„Pokud se chlap nechce vázat a vyhovuje mu si jen tak trochu zašpásovat, tak na tom nezmění vůbec nic. K ničemu jinému vás jednak nepotřebuje a ani nemá chuť zjišťovat, jaký život by ho s vámi čekal. Já měl v tomto duchu několik známostí a vždycky jsem je odhadl správně.  Stačilo pár šťouchů a pelášil jsem, jako by se mi za patami prášilo,“ vysvětluje opravář karoserií.

 

David (40): Problém sám se sebou

„Když jsem byl na tom finančně bídně a bydlel jsem u našich, nikdy jsem nechtěl budovat žádné trvalé vztahy. Prostě jsem věděl, že bych se o svoji lásku nedokázal postarat, tak jsem si je v době krize zakazoval. Pak mi ale přišla do života Kamila a díky ní jsem začal podnikat, splatil dluhy a udělal jí dítě,“ rozumuje nad tím, s jakou mocí na něj působí láska.

 

Marek (33): Jedna jako druhá

„Já když se vymlouvám na to, že se nechci vázat, tak to znamená, že střídám ženské jako na běžícím pásu. Nechci mít jednu, chci mít všechny. Vlastně dodnes jsem nenašel tu, která by mi za věrnost stála. Já na lásku kašlu, ta už dávno neexistuje.“