Válčíte s náladami? Zkuste to změnit!

Válčíte s náladami? Zkuste to změnit!


 

 

„Můj drahý má pořád poměrně konstantní náladu, za to já jsem na tom přesně naopak. Jednou jsem za uremcanou mrchu a jindy mě rozesmutní snad úplná maličkost. Nemá to se mnou Libor jednoduchý, ale v našem případě nás drží pohromadě ta nejkouzelnější čarodějka ze všech, totiž láska,“ vysvětluje Linda.

Na vině jsou především hormony a jejich nestabilita, které následně můžeme vděčit za naše nálady, jež se mění jako na běžícím pásu. Není proto ničím zvláštním, že ty nejsilnější výkyvy si na nás počíhají v době před naší periodou. A pánové by leckdy potvrdili, že je to s námi v tomto období k nevydržení.

 

Jak nálady ukočírovat?

Jezte pravidelně, vyváženě a zdravě. Hladové ženy umějí být nejenom protivné, ale také podrážděné, nervózní, čímž následně dohánějí své partnery k šílenství. Tak se v klidu najezte. K báječnému pocitu napomáhá také pitný režim a zázračný pohyb. Opatrně si počínejte s dietami. Ty drastické mohou způsobit nevhodné vnitřní nastavení. Ventilujte své emoce, dokud je čas. Na poslední chvíli může být pozdě. Naštvalo vás to i tamto, leze vám na nervy přístup vaší šéfky, nestíháte, nebo se vám děje cokoliv jiného? Řekněte to dřív, než vám to či ono přeroste přes hlavu a vy budete nepříjemná ještě o to víc. Neodmítejte sex. Působí totiž jako báječný uvolňovací prostředek, který je ještě o něco účinnější než samotná čokoláda. Navíc vás nebude bolet hlava, budete se na svět usmívat a váš drahý vás bude rozmazlovat jako princeznu. A to i tehdy, když zrovna budete soptit a plivat jed. S trápením se svěřte dřív, než ve vás začne hlodat s ještě větší intenzitou. Neplaťte za tu, co je pořád naštvaná. A najděte hlavní příčinu jinde. Zajděte si na jógu.