Co jsme našli v červnovém brandnooze boxu?

Co jsme našli v červnovém brandnooze boxu?

Avanti Kir Royal Avanti představuje Kir Royal – novinku, která nadchne všechny milovníky koktejlů. Trendy nápoj na bázi vína se svěží chutí a vůní černého rybízu. Kouzlo bublinek ve spojení s charakteristickou chutí a vůní černého rybízu je inspirováno drinkem, který stv


Avanti Kir Royal

Avanti představuje Kir Royal – novinku, která nadchne všechny milovníky koktejlů. Trendy nápoj na bázi vína se svěží chutí a vůní černého rybízu. Kouzlo bublinek ve spojení s charakteristickou chutí a vůní černého rybízu je inspirováno drinkem, který stvořil poválečný starosta francouzského města Dijon – Félix Kir. Ten propojil dva nápoje svého regionu – skvělé burgundské a rybízový likér. Navíc postupně vznikla i varianta se šampaňským vínem – Kir Royal. Tento koktejl získal nejen jeho jméno, ale také oblibu po celé Francii.  

Cheetos Peanut

Pořádná porce zábavy s Cheetos! Žádná rodinná zábava se neobejde bez rychlé svačinky. Ideální je taková, která zachutná nejen dětem, ale i rodičům, jako křupky Cheetos. K dostání jsou hned ve třech příchutích - arašídové, sýrové a kečupové..    

Hellmann‘s Tatarká omáčka Delikátní

Tatarská omáčka Hellmann’s Delikátní skvěle doplňuje celou škálu tradičních i moderních pokrmů. Je vyrobena z kvalitních surovin, například řepkového oleje – kvalitního zdroje Omega 3 mastných kyselin - a dobrou zprávou je, že k její výrobě jsou použita pouze vejce nosnic ve volném výběhu. Nová receptura s sebou přináší krémovou konzistenci, bohatý obsah zeleniny a především jemnou chuť, která pozvedne vaše kulinářské výtvory zase o stupínek výš.  

Big Shock! Spritz

Big Shock! si pro tento rok připravil shockující novinku – letní limitovanou edici Big Shock! Spritz. Všemi známá sladkohořká příchuť Spritz se maximálně hodí k letní atmosféře, nápoj skvěle osvěží a v neposlední řadě dodá tu správnou dávku energie  

Vitana Šťáva na čínu

Nové gelové Šťávy od Vitany jídlo správně okoření, a zároveň mu dodají i správnou konzistenci. Můžete s nimi vařit z čerstvých surovin, a zároveň snadno a rychle. Suroviny u receptů lze libovolně obměňovat, stačí dodržet jejich hmotnost.  

Mirinda Ananas

Mirinda nechává spotřebitele rozhodnout, která ze dvou nových příchutí (ananans/ meloun) zůstane v obchodech. Hlasovat můžete do 8. 7. 2017 na stránkách Mirinda.cz. Od září bude v obchodech dostupná už pouze vítězná příchuť. Podpořte tu, která vám více chutná!  

Vitana Farmářská polévka Rajská pro malé rošťáky

Ochutnali jste už Farmářské polévky od Vitany? Dnes máte možnost vyzkoušet další novinku: Farmářskou rajskou polévku, připravenou přímo pro malé rošťáky. Je to oblíbená dětská příchuť s veselým obalem a hravými tvary těstovin, mořskou solí a se sníženým obsahem soli. Litr polévky pro celou rodinu stačí povařit 8 minut. Vitana Farmářské polévky obsahují jen samé dobré suroviny. Neobsahují přidaný glutamát, palmový olej, maltodextrin, kvasničný extrakt ani umělá barviva a aromata. Proto jsme vyvinuli obal s průhledným okénkem, kterým jsou suroviny dobře vidět.  

Nestlé KitKat extra milk and cocoa

Nezapomeňte si dát pauzu s oblíbenou tyčinkou KitKat s lehkou oplatkou a delikátní čokoládou. A aby Vaše pauza byla ještě příjemnější, přináší tyčinka KitKat vylepšenou recepturu s extra mlékem a kakaem!