Plavky pro každou postavu? S námi je vyberete správně!

Plavky pro každou postavu? S námi je vyberete správně!

Dovolená pomalu a jistě klepe na dveře a vy nákup plavek zase necháváte na last minute? Pokud vám už jenom z této myšlenky naskakuje husí kůže a říkáte si, že výsledek v zrcadle nebude stát za to, tak pro vás máme hromadu báječných tipů, díky kterým sáhnete konečně po těch pravých. Na pláži či u bazénu zkrátka a dobře budete za hvězdu. Jen pozor, ať plavčíci nebijí na poplach.


 

Když máte postavu ala jablko

Schází vám klenutá linie pasu? Opticky si k ní dopomůžete díky dvoudílným plavkám naznačující pas, a to klidně i s výrazným páskem. Neváhejte také plážový look vytunit kalhotkami na způsob líbivé sukně. V případě, že je vaše bříško vystouplé a navíc obaleno tukovými polštářky, tak investujte do vyšších kalhotek. Nikoli ale do těch, které drží jen na šňůrkách. Působily by totiž nejenom nevkusně, ale navíc by se zařezávaly do kůže. Popřípadě nejsou špatnou volbou ani ty celkové, které jsou vylepšeny efektem pro kamufláž vystouplého bříška. Vždy ale chtějte plavky takové, abyste se v nich cítila nejenom sexy, ale také pohodlně. Přece jenom při plavání a blbnutí v bazénu či v moři mohou měnit své pole působnosti. Proto vám musí prostě padnout.

 

Jste oplácená?

Zapomeňte pro své dobro na oblíbené bikiny s trojúhelníčkovým vrškem a chtějte, aby vaše kyprá ňadra měla v permanenci podprsenka se silnějšími ramínky. Navíc je prokombinujte s kalhotkami s vysokým pasem z pevnějšího materiálu, který vaše oblé křivky podpoří. Odnikud vám nebudou unikat varhánky. Báječné jsou tankini nebo koupací šaty.

 

Štíhlá až až

Vy musíte podpořit objem, vašich né tolik ženských křivek. Vsaďte na volánky, vzory všeho druhu,  klidně si můžete pomoci s push – up efektem. Ať se mají pánové na co koukat. Jen nechtějte nudné a hladké plavky v tmavých barvách, mnohem raději volte ty pastelové. Jako spodní díl jsou ideální také kraťásky, která dodají zadečku plnější proporce.

 

I větší zadeček lze obléknout stylově

U hrušky se považuje za problémovou oblast zadečku a boků, za to disponuje drobnými ňadry, které chtějte opticky zvětšit. Místo prvoplánové podprsenky dělající XXL dekolt, zvolte zapínání na zip. Můžete si tak regulovat, kolik toho ukážete světu. A v zásadě zapomeňte na tanga a chtějte pořádné kalhotky.

 

Jaká je ta ideální?

Tímto přívlastkem se mohou pochlubit křivky vystihující proporce figury přesýpacích hodin. Jejich majitelka může díky tomu nosit úplně všechno.