TEST: Máte našlápnuto k tomu prožít nějaký ten vyletněný románek?

TEST: Máte našlápnuto k tomu prožít nějaký ten vyletněný románek?

Léto omamně voní po lásce, flirtu, polibcích a samo o sobě je romantické až až. Ostatně jsou to právě zážitky, které po té zásobují naši mysl vzpomínkami. Prožijete o těchto prázdninách hříšné techtle mechtle, nebo budete spořádaně sedět na zadku. Náš kvíz vás nas


Léto omamně voní po lásce, flirtu, polibcích a samo o sobě je romantické až až. Ostatně jsou to právě zážitky, které po té zásobují naši mysl vzpomínkami. Prožijete o těchto prázdninách hříšné techtle mechtle, nebo budete spořádaně sedět na zadku. Náš kvíz vás nasměruje k výsledku, avšak jasný verdikt držíte ve svých rukou do poslední chvíle pouze a jenom vy.

Jak byste ohodnotila loňské léto? Na jaké zážitky bylo bohaté a štědré?

A) Celkem nic moc na všech frontách. Jinými slovy nuda. B) Něco by se našlo, ale v představy byly krapet jinde. C) Báječné, všechno vyšlo nad plán.  

Co vy a muži? Jaké je vaše skóre úspěchu?

A) Tak tady body nesbírám. B) Celkem ucházející. C) Jsem přebornice a oni to moc dobře vědí.  

Prožila jste v minulosti nějaký ten románek, který sice neměl dlouhé trvání, ale i tak stál za to?

A) Ani krátké ani dlouhé, láska ani chvilkové poměry nejsou nic pro mě. Bohužel. B) Zkušenosti v tomto směru jsou, ale ráda bych, aby jich bylo vícero. C) A kolik. Na všechny vzpomínám tak ráda.  

Co si myslíte o sexu na jednu noc?

A) Tak v tomto směru jsem klidná jako želva. Ten se mě netýká. B) Dvakrát moc mu nefandím, ale někdy se holt podaří. C) Přitažlivost a vzrušení si nevybírá. Já naslouchám svému nitru a když zavolá touhá, je to přece jasné.  

Dokázala byste být nevěrná?

A) V žádném případě, tohle se nedělá. B) Nevím, ale rozhodně to nemám v plánu. C) Jejda, život přinese mnohé scénáře. A když se tento zážitek neprovalí, není co řešit.  

Co na mužích nejvíc zbožňujete?

A) Pevné objetí, pocit jistoty a vůni jejich vody po holení. B) To, jak o nás, ženy, pečují. C) Smysl pro humor, šarm a především charisma.  

Co přesně kvalifikujete jako nevěru?

A) Polibek, tímto začíná. B) Orální sex a následný akt. C) Pokud vás nepřistihnou při činu, tak neexistuje..:-)  

Lákalo by vás na dovolené u moře prožít nějakou tu prázdninovou lásku?

A) Jen kdyby trvala až do příštího léta. B) Ano. C) To víte, že jo. Už se na tom pracuje.  

Hodnocení

 Když převažuje za A

Vás na flirt ani nevěrné avantýry neužije. Chcete lásku nastálo, nikoliv nic přechodného, co pomine stejně rychle jako začalo. Jste prototyp ženy, která když miluje, tak jednoho muže a ostatní konkurenty neregistruje. Život berete příliš vážně, a toho se pánové mnohdy zaleknou. Zkuste v tomto směru ubrat a víc si užívat. Najednou se to ve vás zlomí a muži budou kolem vás kroužit. Vaše léto bude spíše klidné.

 Když převažuje za B

Jste na dobré cestě, vlastně vás láká tu a tam zhřešit, avšak potom si to vyčítáte, jak je rok dlouhý, což vám krade ony nádherné pocity z celé akce. Vypilujte taktiky, netlačte na muže, aby se chtěli vázat a rozhodně se platit za chytrou horákyni. Toto léto vás může překvapit.

 Když převažuje za C

Váš život je jedno velké dobrodružství a vy v něm nehrajete druhé housle, ale hlavní roli. Ve stáři budete mít nač vzpomínat a toto léto jakbysmet.