Mužský pohled: Jen o vzhledu to není...Muži chtějí víc!

Mužský pohled: Jen o vzhledu to není...Muži chtějí víc!

Ptáte se sama sebe, jaká byste měla být, abyste pobláznila každého, na kterého si jen ukážete prstem? Přelouskejte si názory mužů a zařiďte se podle nich. Nejvyšší čas na to, ať jste v obležení pánů tvorstva. Vždyť to vůbec není na škodu a rázem pak budete mít z čeho vybírat. Mnohdy si ale myslíme, že s krásou nejdál dojdeme, avšak pánové, jak je vidno, chtějí víc.


 

Kamil: Kam se poděla hrdost

„Všechny holky vám bez problémů skočí do postele, stačí jen ukázat, že máte několik veselých papírků v peněžence. Zkrátka a dobře loutky, které si povodíte podle svého za pár hadříků, nebo nějakých těch cetek. Mám plné zuby ženských, co se dají koupit, chci konečně natrefit na tu, co nezapře kus svého já a bude mi plnohodnotnou partnerkou se vším všudy,“ svěřuje se zklamaně brunet.

 

Tomáš: Úroveň mnohdy žádná

„Kde jsou ženy, se kterými mohu konverzovat na zajímavé témata a pozvat do společnosti, aniž by na sebe poutaly pozornost výstřihem až k pupíku, nebo ultra krátkou sukní. Ještě jsem nenašel tu, co by měla všech pět pohromadě, měla svůj názor a přitom jí byl vlastní pověstný náboj, po kterém bych se mohl utlouct. Takovou ženu hledám rovných patnáct let, ona pořád nikde a já sám.“

 

Martin: Sobeckost je prostě trendy. Bohužel.

„Zdá se mi, že mnohé ženy asi nechápou pojem sebeláska, protože si ji vykládají po svém. A to tak, že se z nich musejí stát sebestředné mrchy, se kterými není k vydržení. Jít si za svým a krákat, že chce to i tamto, avšak pro splnění svých přání sama neudělá nic, jen všechno nárokuje po ostatních. Dodnes nemohu zapomenout na jednu tmavovlásku, co žila život na maximum, nechyběla ji odvaha a byla nezávislá až až, avšak než jsem se rozhoupal, byla pryč. Pokud si to, Eriko, přečteš, ozvi se. Nezapomněl jsem na tebe, i po těch letech a asi jen tak nezapomenu,“ vzkazuje své pořád lásce provozní.