Chci lásku! ZN: Už včera bylo pozdě! Takhle to v životě nechodí!

Chci lásku! ZN: Už včera bylo pozdě! Takhle to v životě nechodí!

Jdete z jedné lásky do druhé, avšak i ta skončí neslavně? Jste citově vyprahlá jako Sahara a tak z hladu po lásce přestáváte vybírat ty správné kandidáty. Váš radar je najednou vedle jak ta jedle a vy se zahazujete s někým, kdo je mimo vaši ligu. Jak tohle asi dopadne? A není na čase to změnit? Zkuste to vzít za lepší konec a rozhodněte se konečně správně.


 

„Byla jsem tak strašně osamělá a ten pravý pořád nikde. A tak jsem ho pojednou viděla i v mužských, o kterých bych si v minulosti neopřela ani kolo, natožpak jim svěřit sebe v celé své kráse. Nikdy z toho nic nebylo a já se zase trápila o kousek víc. Nakonec jsem dostala rozum, dala se  dohromady a zase měla úroveň. Avšak tato cesta poznání nebyla vůbec snadná."

 

Klenot nepozná jen tak někdo

Je důležité znát svoji cenu, to v překladu znamená vaše kladné stránky, to jaká jste, co milujete, nemáte v lásce a navíc taky to, kam směřujete. Jakmile pochopíte, oč usilujete, mnohem snáze rozšifrujete, který chlap je pro vás tím správným. Ne každý totiž dokáže poznat skutečný klenot, i když ho právě drží v rukou. Tak si nenechejte od toho ňoumy nabulíkovat, že tou neschopnou jste tady vy. V 99 % to hravě zvládne za vás on sám. Vy však chtějte znalce. Ten ihned pozná, která bije a jen tak vás už nepustí.  Bude si vás střežit jako oko v hlavě.

 

Žijte v rovnováze

Láska je v našich životech potřebná, bez ní to totiž není ono. Jste právě single a prozatím váš hon není úspěšným? Nezoufejte. Pokud budete zoufale nahánět muže, začnou se vám vyhýbat. A vy chcete pravý opak. Buďte nad věcí a jako laň kráčejte životem s nadhledem. Ten, kterému nedáte spát, dá o sobě vědět, a to ale jedině za předpokladu, že se nebude cítit jako štvaná zvěř.

 

Co dál byste pro sebe měla udělat?

Poznačte si na papír vaše lásky i nelásky. Napište si k nim poznámky, jací byli, co jste spolu zažili a klidně zavzpomínejte. Taková vztahová inventura vám udělá dobře.  A to zvlášť za předpokladu, že si z ní vezmete ponaučení. Mít se opravdu ráda. S tímto aspektem se vyřeší mnohé. Mějte svoji hrdost. Nemálo žen na ni zapomíná kvůli tomu, že jejich milenec je přece jen zazobaný pán.

Vážně vám to za to stojí?!