Kamila: Spím s manželem své sestry a užívám si to

Kamila: Spím s manželem své sestry a užívám si to

Nikdy jsem na mužské štěstí moc neměla, ale pak si moje sestra přivedla domů Romana a já tušila, že ten chlap měl být můj. Jeden polibek dal vzniknout tomu druhému a my společně udržujeme románek už nějaký ten pátek. Nikola nic netuší a já s jejím snoubence jen kvetu. 


 

Byl prostě neodolatelný, a já ho chtěla jen pro sebe

Ta pravá láska se mi pořád vyhýbala, měla jsem smůlu na samé lepší parazity a tak jsem místo lásky řešila práci. Vzala jsem dobře placený post manažerky a všechny vztahové propletence si zakázala do doby, až budu mít na vztah či možné manželství čas. A tak dny i roky plynuly. Mladší sestra Nikola se seznámila s Romanem a ten ji po půl roce požádal o ruku. Nikola byla značně pragmatická, ze všeho nejvíc  chtěla děti a rodinu, o vášeň ani milování dvakrát nestála. Vlastně nechápu, proč si ji ten místy prošedivělý hřebec chtěl vzít. Sama bych to nikomu nepřiznala, ale já jsem po něm toužila už od prvního dne, co mi stiskl galantně ruku a z jeho očí šlehaly blesky doutnající a neuspokojené vášně.

 

Na prahu ráje....

Nikola za mnou do kanceláře poslala Romana, aby uhradil další splátku pro jejich plánované bydlení. Půjčila jsem jim před třemi měsíci 250 000 Kč.  Byla jsem nadšená, že místo protivné sestry vidím jeho. Posečkal, až budu mít hotovo a v obálce přinesl slíbenou hotovost. Během povídání si uvědomil, že jsem před týdnem měla narozeniny a tak mi symbolicky popřál a vlepil pusu na tvář. A pak tu další zopakoval přímo na rty. Líbali jsme se v potemnělé kanceláři jako dva blázni a na stole, v zasedačce, jsme se spolu milovali. Po sexu neodešel s provinilým pohledem, zůstal se mnou, abychom prožili další číslo u mě doma.

 

Chtěla bych víc...

Začali jsme se scházet, naše schůzky byly čím dál víc intenzivnější, líbali jsme se s takovou vášní a plánovali, co podnikem s nebývalým nadšením. Zapadlé penziony za městem, obyčejné restaurace na venkovech, kam by Nikola ani nepáchla a všechno to krásné.

Pokud to takhle půjde dál, asi skončím jako nešťastně zamilovaná, protože jeho šarmu není zrovna dvakrát snadné odolat. Nikola se tváří jako stará mladá, neustále se hádají a já doufám, že se sami rozejdou, abychom to mohli zkusit společně my dva.  Asi je to sobecká, avšak i já tentokrát chci trochu štěstí pro sebe.

 

 

Kamila (34)