Slušivá plus size móda: Naučte se prodat vaše křivky!

Slušivá plus size móda: Naučte se prodat vaše křivky!

Nadělila vám příroda kypré tvary a tak si z toho důvodu vybíráte plandavé modely v tmavých barvách, abyste je účelně skryla a nedala jim šanci ukázat se světu? I jako plus size kráska můžete zářit, ostatně pojďte se o tom přesvědčit s námi a nachytat inspiraci na vyletněný a maximálně slušivý look.ELOQUII Scallop Color Blocked One-Piece Swimsuit

Celkové plavky umí být řádně sexy

Vybrat si plavky, které vám sluší a zároveň se v nich cítíte skvěle, může být fuška, a to bez ohledu na vaše křivky. Zkuste kontrastně řešené celkové plavky s barevnými přechody, tričkový topík s vysokými kalhotkami, nebo třeba s efektním horním dílem. Jak vidíte, působí to skvěle. Určitě ale vždy volte pevné spodní kalhotky, nikoliv ty bokové, nebo snad tanga. Zbytečně byste si opticky přidala kila navíc.

Šaty jsou šik a trendy za každých okolností

a2635f0f05866accf44f56c2c2520ac0 Máte pocit, že tento kousek není pro vás, protože se vám  v létě odírají stehna? Vsaďte na oblíbené pásky zvané bandaletky, které bolestivému odíraní vyhlásí stopku. Šaty zkuste jak ty rafinovaně ženské, tak třeba ve stylu peplum, nebo s kombinací ala kožený křivák. Vykročte si s úsměvem a věřte, že budete sbírat pochvalné komentáře jako houby po dešti. Jen se toho nebát. A když si nazujete sandálky na vyšší platformě, budete působit jako žena vamp.

Kvalitní spodní prádlo

Plus Size Fashion for Women

Netvrdíme, abyste do kalhotek a podprsenky cpala tisíce, to vůbec ne. Zásadní je mít dokonale oblečené jak ňadra, tak také zadeček. Pokud máte dobrý základ, budete pak vypadat v nejednom outfitu fantasticky. Vyšší kalhotky a správná velikost podprsenky s širšími ramínky udělají divy. Neváhejte si nechat poradit zkušenou prodejní asistentkou, která vám pomůže obléci vaše dvojčata tak, aby jim to slušelo a vám se nosily pohodlněji.

Doplňky jsou fajnová záležitost

Sluší vám kloubouky? Tak je noste. Jak na pláži, tak třeba do města. Kabelku považujte nejenom za praktickou, ale za hravý doplněk, bavte s barvami, chtějte kombinaci kůže s krajkou, prostě si hrajte, a to zvlášťe teď v létě. Klasické náušnice vyměňte za ty ryze letní s korálkami či perličkami. Nebojte se ani neonových drápků či těch s efektem ombré.