Martina: Jsem sexuální turistka

Martina: Jsem sexuální turistka

Někdo jezdí na dovolenou kvůli odpočinku, relaxaci a kdoví čemu ještě, a já k tomu přidávám jeden slastný bonus navíc. Manžela i děti nechám doma a jedu si pořádně zaskotačit s cizinci. Nikoli ale Chorvatsko, Řecko, Itálie, já preferuji exotiku se vším všudy. Nemá to chybu!

Když manžel musel z pracovních důvodu zrušit naši cestu do Thajska, byla jsem zklamaná, nechtěla jsem zůstávat doma, protože jsem měla v plánu strávit 15 dní někde hodně daleko od starostí, problémů
a povinností. A tak jsem chytla výhodný lást na poslední chvíli a vyrazila s nejlepší kamarádkou, kterou odkopl partner do ráje, přesněji do Dominikánské republiky. Jakmile jsme opustily letadlo, bylo nám jasné, že jsme si nemohly vybrat lépe. Kokosové palmy, nádherné moře hrajícími všemi barvami, merengue zní na každém kroku, místní si s vámi zatančí třeba na ulici a řeknu vám, že tančit s místním je ta nejlepší předehra vůbec.

 

Tip od ženy ženě

Vzhledem k tomu, že náš hotel byl poměrně prvotřídní, tak v něm bydlelo spoustu Američanů a celkově zámožných turistek, které si na pláži i na pokoji užívaly přítomnost svalnatých místních čokoládek, kteří se mohli přetrhnout, aby dámy, některé i v letech, maximálně potěšili a dny v ráji měly opravdu rajský podtext. Milá Kanaďanka si všimla mého zasněného výrazu a podala mi kartičku na webové stránky, kde si můžu vybrat muže podle svých preferencí po zbytek mého dovolenkování za poměrně slušný peníz. Přesně tak jsme s kamarádkou udělaly a řeknu vám, že jenom o sexu to není. Váš čokoládový gigolo se vám věnuje od ranního probuzení až po po přání sladných snů. Je s vámi na pláži, na obědě, namaže vám záda, pinkne si s vámi plážový volejbal, plně zaskakuje vašeho partnera a v ledasčem ho samozřejmě i předběhne. Protože tolika pozornosti po letech v manželství není žádný jiný chlap schopen. A přesně tak trávíme s Jitkou všechny dovolené a nemůžeme si to vynachválit. Pokud nejste puritánka, použijete prezervativ a odstřihnete od toho city, bude se vám to líbit.

Avšak pozor, černé svědomí si z dovolené přivézt nemůžete.

 

„Letos ještě jedeme do Tuniska a tak jsem zvědavá, jací jsou muži tam. Nádherně bylo také v Keni, “svěřuje se Martina (36)