DNY dekorace s vůní moře

DNY dekorace s vůní moře

Vrátili jste se z dovolené nejen s úsměvem na rtech, božským opálením, ale i s nůší plnou mušlí? Tak pak je nenechejte napospas svému osudu mimo centrum dění a vytvořte si z nich letní dekorace. Nejen že báječně zabavíte děti, ale především vypnete jako už dlouho ne.


 A přesně tento aspekt je tím zcela zásadním.

 

Pomalujte je!

Stačí vzít barevný fix a pustit se do díla. Jako skvostné těžítko vás na konferenčním stolku dostanou.

 

Lucerny

Stačí stará dobrá zavařovačka, šampusky, režný provázek, tavná pistole a mohou se dít doslova  zázraky. Do sklenice nasypte písek či rýži a následně zasaďte svíci či mušle. Výsledek bude fenomenální.

 

Foto album

Sáhli jste po čistém designu foto alba? Tak jeho desky polepte mušličkami, ať je opravdu autentické na první pohled. Efektně bude působit také uháčkovaná rybářská síť z bavlnky.

 

Lapač snů

Trpíte často na noční můry? Tato vychytávka opředená atmosférou moře vám nadělí maximálně nádherné sny.

 

Nápisy

Milujete středomořskou atmosféru? Tak pak si stlučte palety, natřete je do tónu moře, připište anglické nápisy týkající se plážové romantiky, na vrstvu lepidla nasypte písek a nakonec nalepte mini či XXL mušle.

 

Co dál?

Mušle můžete připevnit na řetízek, nebo třeba na pinetky. Skvěle se budou vyjímat také na žabkách. Nádherně vypadá také zvonkohra z mušliček. Vyhrát si můžete i s klasickou krabicí od bot, kterou vyšperkujte opravdu mořsky tématicky.