Karla: Byla jsem znásilněná

Karla: Byla jsem znásilněná

Do Tomáše jsem se zamilovala jako malá holka před několika lety. Všechno bylo růžové až až, avšak jeho otec tu idylku prostě zničil. Nikdy bych nevěřila tomu, že život se může zhroutit rychlostí blesku. Avšak můj životní příběh přesně o tomto vypovídá.Začátek jako z pohádky...

Tomáše jsem potkala na jedné grilovací party u mé nejlepší kamarádky ze střední. Její rodiče byly finančně za vodou a tak si mohla Tamara pořádat všelijaké akcičky podle svého a já jsem samozřejmě byla zvaná. A tak jsem se jednoho pátečního večera seznámila s osudovou láskou mého života. Bohužel však ne na dlouho, jak jsem se mylně domnívala. Začali jsme spolu randit ráz naráz, bylo nám spolu dobře, jedna schůzka dala druhou, třetí, čtvrtou a tak jsme si létali na obláčku zvaném štěstí nad poměry opojně.. Sestěhovali jsme se k sobě, on měl skvěle placenou práci, a já konečně nemusela šetřit jako pominutá. Prostě jsem si konečně mohla užívat života.  Absolutně mi nevadilo, že s Tomášem společně bydlel i jeho táta, od kterého nakonec Tomášova matka odešla, protože on byl prostě děvkař, jak má být. Nevěnovala jsem tomu pražádnou pozornost a snažila jsem se mu vycházet vstříc.

 

Zato konec jako z hororu...

Jenomže on si moji vstřícnost poměrně nevhodně přetlumočil, což rozhodně nebylo mým nijak cílem. Už delší dobu mě zkoumal takovým tím divným, slizkým pohledem. Avšak nijak jsem to dvakrát neřešila, však ať se kouká, o nic nejde. Když Tomáš odjel na služebku, jeho otec byl jako pominutý. Běhal kolem mě, plácal mě po zadku, říkal, jak jsem nádherná a já pojednou netušila, kam s pohledem a co mu mám vlastně říct, aniž bych ho nějak neurazila. Nakonec se uklidnil, zašil se do pracovny s láhví a popíjel. Po několika hodinách vtrhl do mé ložnice, sápal se po mně, hladově mě líbal a vzhledem k tomu, že on byl pořádný kus chlapa, který miloval posilování, nemohla jsem se kdoví jak bránit. Netrvalo mu to dlouho a jeho penis pronikl dovnitř. Bránila jsem se, kousala, ale jeho tělo dokonale uvěznilo to mé. Bohužel se pak nezdráhal ani s finální tečkou. Udělal se do mě. "Nedokázala jsem dělat jakoby nic a tak jsem od Tomáše do tří týdnů odešla. Nemohla jsem se mu podívat do očí a ani mu říct celou pravdu. Tomáš neví, co se stalo, a já vím, že tatínek se mu nikdy nepochlubí. Mužské nechci ani vidět. Cítím se zrazená, pošpiněná a přitom stále zamilovaná do Tomáše, se kterým ale být nemohu,"vysvětluje Karla.