Vpusťte si do života tu pravou energii

Vpusťte si do života tu pravou energii

Mračit se na celý svět, nadávat, a tvrdit, že všechno stojí za nic, je snadné. Tyto negativní aspekty se totiž do naší myslí vpašují úplně samy. Stačí se jen nechat unést negativními myšlenkami a rázem se svezeme rovnou do pořádné depky, co nám řádně otráví den. A úp


Mračit se na celý svět, nadávat, a tvrdit, že všechno stojí za nic, je snadné. Tyto negativní aspekty se totiž do naší myslí vpašují úplně samy. Stačí se jen nechat unést negativními myšlenkami a rázem se svezeme rovnou do pořádné depky, co nám řádně otráví den. A úplně zbytečně...

 

Buďte zvídaví

Chtějte se něco nového naučit, dozvědět, ochutnat, nebo prožít. S tímto zaklínadlem vás bude život bavit o to náramněji.

Zamilujte se

Sami do sebe, do partnera, práce, nebo do nového mazlíčka. Mít a cítit lásku je zcela zásadní předpoklad stálého a trvajícího štěstí a radosti. Protože jen z lásky se rodí zase láska.

Vytaste se s odvahou

Tak mile jste si psala s jedním mužským přes Baddoo, nebo Facebook, a teď když se konečně přiblížilo setkání pociťujete trému a obavy? Vykašlete se na ně a vyrazte na kafé či zmrzlinu. Riskovat, že se okradete o lásku vašeho života by byl přece nerozum.

Užívejte si sexu

Díky němu snáze usnete, prokrvíte tělo i mysl, zapomenete na starosti a především budete vědět, že ten vedle po vás baží až až. Tak místo výmluv na bolest hlavy mu řekněte, že ho dneska prostě chcete.

Řekněte ANO i NE

Přitáhněte si do života skvostné okamžiky už tím, že jim řeknete ano. A naopak si chraňte svůj čas od momentů, o které nemáte zájem. Jedině tak budete mít váš život pod kontrolou. Vždyť čas plyne tak rychle, proto ho chytněte za pačesy, ať z něj taky něco máte.

Smějte se

Jen tak na kolemjdoucí, na šéfa, protivnou sestru, nebo třeba na nerudnou sousedku. Na vás si přece nepřijdou.

Dejte najevo emoce

Řekněte vašim bližním, jak moc vám na nich záleží. Nikdy nevíte, co se stane zítra a je fajn vědět, že vás má někdo rád a vy jeho. Tak se s těmi milými city pochlubte.

Dělejte to, co vás baví

Život je příliš krátký na to, abyste ho utráceli tím, co vás nenaplňuje či dokonce ubližuje. Práce by vás měla bavit. Tak konečně začněte dělat to, co po čem opravdu toužíte. Uvidíte, že výsledky i spokojenost budou mluvit za vše.