Co nám přišlo v srpnovém brandnooze boxu?

Co nám přišlo v srpnovém brandnooze boxu?


Maggi Snackito tomatový kuskus

Zvládnout dnešní uspěchanou dobu a přitom dbát na zdravou životosprávu může být někdy dost složité. Pokud máte chuť na zdravou a vyváženou svačinku, ale nemáte mnoho času na její přípravu, sáhněte po MAGGI Snackitu! Během pouhých pěti minut připravíte vyvážené jídlo plné těch nejkvalitnějších ingrediencí. Vybrat si můžete ze dvou chutných variant. Tomatový kuskus je vhodný pro bezmasou stravu. Thajská kari čočka obsahuje vysoký obsah bílkovin, který přispívá k udržení normálního stavu kostí, a vysoký podíl vlákniny.  

Hamé EasyFruit Exotic Party

Hamé EasyFruit Exotic Party je ovocné pyré s vitamínem C, které je vyrobeno ze 100% vysoce kvalitního ovoce a zeleniny, stejných kterých se využívá pro výrobu dětských výživ. Díky tomu je vhodné pro děti už od ukončeného 5. měsíce věku. Pyré plné bananů a manga navíc bez lepku, konzervantů a přidaného cukru, bylo vyvinuto ve spolupráci s dětmi, které si jej velmi oblíbily. Díky praktickému obalu je ideální zdravou svačinkou do školy, na cesty nebo pro dospělé do zaměstnání. Splňuje i novou „pamlskovou vyhlášku“. Sterilovaný ovocný příkrm od ukončeného 5. měsíce. Můžete výhodně pořídit na www.hame-eshop.cz  

Emco Biskiti Lískový oříšek

Biskiti – chutnají i baví a navíc jsou zdraví! Dětské sušenky od Emco jsou díky kombinaci ovesné mouky a ovesných vloček zdrojem potřebné vlákniny, neobsahují palmový tuk ani umělá barviva a konzervanty. Jedná se tak o vhodnou svačinu do školy, na výlet či jen tak, pro zábavu! V každém balení se na děti usmívají veselé obličeje v příchutích Lískový oříšek a med nebo Čokoláda a kokos.  

OvoCé pomeranč

OvoCé je nápoj pro celou rodinu a pro každou příležitost. Snadná a rychlá příprava, výborná a osvěžující chuť. Obsahuje 150 % doporučené denní dávky vitaminu C, E, D a zinku. Bez konzervantů, laktózy a lepku. Dostatečný pitný režim je základem pro fyzickou výkonnost, schopnost koncentrace a pro zdravý životní styl. Sáčky se směsí pro přípravu lahodného nápoje můžete mít navíc vždy po ruce. Vyrábí VITAR, tradiční český výrobce vitaminových doplňků, který již 26 let vyvíjí a vyrábí široký sortiment vitaminů, minerálních látek a dalších doplňků stravy, které pomáhají lidem vést zdravější život.  

POM-BÄR Music Star

Oblíbený snack hudebních tvarů naladí všechny na správnou notu. Díky lehké konzistenci bez obsahu lepku, kvalitním surovinám a nižšímu obsahu soli i tuku se jednotlivé kousky doslova rozplývají na jazyku. POM-BÄR je navíc vždy připravován na kvalitním slunečnicovém oleji, bez konzervačních látek a přidaných barviv.
 

HEVEN Nápoj Aloe vera

Prémiový nápoj HEVEN Aloe vera 1,5 l s 42 % podílem aloe vera (14 % gel, 13 % šťáva a 15 % dužina) se řadí mezi špičku na trhu ve své kategorii. Hustá konzistence nápoje bez dodatku umělých přísad je zárukou dokonalého osvěžení a chuti aloe. Jedinečný technologický postup produkce zaručuje svěží chuť, dužnatost částic a zachování výživových hodnot. Seznamte se značkou HEVEN, která vstupuje na trh v dostupných objemech 0,5 l a 1,5 l.

 

Možnost objednání zelených boxů na www.brandnooz.cz