Když je vám sex ukradený a váš partner spolu s ním

Když je vám sex ukradený a váš partner spolu s ním

Po letech v manželství či soužití vám sex přijde obehraný jako dětská říkánka? Víte, co bude následovat, kde vás milý bude líbat a tak se ani neobtěžujete s chutí na sex a raději se vymlouváte na bolest hlavy, která samozřejmě není žádná? Zkuste to změnit dřív, než vám partner odběhne k jiné a vám zůstanou oči pro pláč.


 

„Sama jsem tak dlouho Karla odmítala, až se nakonec naštval a odešel za mladou holkou, se kterou mají dvouletou dcerku. Vyčítám si to a ani netušíte, jak moc. Protože mezitím mi vkročilo do života spoustu mužů, ani jeden z nich tam však nezůstal a já jsem  střídavě sama a pak zase bleskově zadaná. Nechala jsem si utéct božského chlapa jenom proto, že jsem byla líná s ním prožít manželský sex,“ vysvětluje zcela na rovinu Jana.

 

Dávejte si najevo vaši lásku

Nemusíte chtít aby vám říkal stokrát za den, jak moc vás miluje, skládal vám básně a kdoví co ještě. Na tohle pánové po pravdě moc nejsou. Spíše tu buďte jeden pro druhého, smějte se společně, snídejte po boku, plánujte výlety, věnujte si během dne v práci milou smsku, polibte se na přivítanou a myslete jeden na druhého. Je totiž rozhodně fajn mít někoho, se kterým se bude život zdát krásným.

 

Pečujte o sebe, i když jste vdaná

Nespočet žen s příchodem dětí zapomínají samy na sebe a veškerou energii i finance věnují rodině. Na sebe totiž pod vlivem starostí a zařizování prostě pozapomněly. Zajděte si na jógu, když hlídá babička, nebo manžel, kupte si něco pro radost, udržujte se v kondici a i když jste doma, neproducírujte se po bytě ve vytahaných teplákách. Jste sice matka, ale pořád žena. Tak svého může lákejte pěstěnou vizáží a milým přístupem. Bude z vás vedle jak ta jedle.

 

Sex není povinnost, ale společná radost

Nevymlouvejte, nelžete a pokud se vám v něm něco nezamlouvá, buďte upřímná a řekněte si o slastnou proměnu k vaší spokojenosti. O všem se dá mluvit a výmluvy ani předstírání orgasmu vás ke štěstí nekatapultují.

 

Co dál pomůže?

Pokud se ne a ne vzrušit, prokonzultujte situaci s vašim gynekologem. On už bude vědět co a jak. Mějte se ráda, i když jste po těhotenství přibrala. Celulitida ani strie vám nemusí zkazit milostný život, tedy pokud si ho těmito myšlenkami neodpískáte vy sama. V sexu i nadále a po letech experimentujte. Je v něm stále co objevovat a zkoušet. Svádějte ho, buďte iniciativní a užívejte si přicházející slast. O domácí práce se neváhejte podělit jak s manželem, tak také se staršími dětmi. Budete mít o dost víc času sama pro sebe. A to je prostě nejvíc.