Žijte tak, jak chcete vy sami

Žijte tak, jak chcete vy sami

Prožít naplněný život to se bohužel nepoštěstí jen tak někomu. Konečně je na čase si říct, jak na to, aby to skutečně stálo za to. Vždyť máme jenom jeden pokus. Nechť se tedy stane úspěšným i šťastným zároveň. Lenost a pohodlnost =metla lidstva Opustit komfortní z


Prožít naplněný život to se bohužel nepoštěstí jen tak někomu. Konečně je na čase si říct, jak na to, aby to skutečně stálo za to. Vždyť máme jenom jeden pokus. Nechť se tedy stane úspěšným i šťastným zároveň.

Lenost a pohodlnost =metla lidstva

Opustit komfortní zónu našeho já se nechce jen tak někomu, ale pokud z ní vyjdete, můžete počítat s tím, že opravdu platí přímá úměra ve smylu něco za něco. Vzdáte se  sice svého pohodlí, ale zase získáte to, co jste si už dlouho přáli. Je to spravedlivé a naprosto v pořádku. Když chcete začít běhat, musíte zvednout zadek z pohovky, když chcete shodit, musíte zkrotit váš jídelníček a pokud chcete lásku, tak musíte mít oči na stopkách.

Naslouchejte sobě

Všichni se vám budou chtít plést do života, směrovat vás tam i tam, říkat, co je špatné a co zase pro vás dobré. Je to ale jen prázdné tlachání. Věřte své intuici, svým pocitům a začněte konat na svou vlastní zodpovědnost. Můžete mít hromadu plánů, přání i představ, ale pokud si je nesplníte nikdy nebudou součástí vašeho života.

Stýkejte se s těmi, co za to stojí

Pokud budete mít vedle sebe optimistu, naučíte se to také. Proto nechtějte riskovat, že podlehnete pesimismu. Tato nákaza se totiž šíří jako lavina a výsledkem bude vaše neradost ze života a pocit, že všechno je špatně. Vyhlídky tedy nic moc. Chtějte proto opak.

Hrajte fér

Nepomlouvejte, to raději mluvte narovinu. Nepodvádějte, jednejte čestně a nechtějte se druhým zalíbit jenom proto, že z nich chcete něco mít. Vy to přece nemáte zapotřebí. S každým nemusíte vycházet sluníčkově, zato ale asertivně určitě.

Změny znamenají život

Nelíbí se vám to i ono? Buď to můžete změnit, nebo vše zůstane při starém. Nic mezitím neexistuje. A změny jsou důkazem života, tak tedy žijte. A když se vám nepodaří doběhnout do cíle, zase to zkuste později. Jednou se zadaří, musíte tomu věřit.

Když jste si sáhli na neúspěch

Přijměte jej, ponaučte se a zase si kráčejte životem dál. Nestalo se nic špatného, jen se něco nepovedlo tak, jak jste si představovali hned napoprvé. Podruhé to klapne.