Je hodný, ale nudný. Proč chceme grázlíky?

Je hodný, ale nudný. Proč chceme grázlíky?

Sice si nalháváme, že chceme férového a hodného muže, avšak i tak se necháváme unést
a zaparkujeme v posteli s řádně sexy darebou. Proč vlastně zbožňujeme sobecké parchanty, sedáme jim na lep a hodné kluky pouštíme k vodě? 


 

„Místo toho abych byla spokojeně zadaná, jsem si našla milence a tak bylo všechno jinak. Ztratila jsem pro něj hlavu, srdce křičelo, že chce být s ním a já opustila svůj klidný přístav a vydala se s Robertem na rozbouřené moře. Půl rok s ním byl skvělý, později mi ale dal kopačky a šel zase o dům dál. Jsou sice sexy až až,
ale vesměs za nevěru a nahlodání důvěry ve vašem vztahu tito týpci absolutně nestojí,“ vysvětluje ponaučená Jana.

Vizáž, co stojí za hřích

Pekáč buchet, ohnivý pohled, dokonale padnoucí outfit, mužná vůně a ten šarm, co z něj prýští na hony daleko. Když se na vás takový samec podívá, není divu, že v mrákotách ztratíte řeč, zapomenete na hodného muže,
co máte doma a už si to šinete k němu do pelechu. V tomto případě věřte, že každé nové koště dobře mete
a stejně tak je to i s novými mužskými. Po čase dorazí stereotyp ten vám ukáže, že zamilovanost opravdu nemůže trvat věčně.

Žijí a užívají si podle svého

Nařízení, pravidla a zákazy těmto narcistním snobům neříkají absolutně nic. Jdou si za svým, neohlížejí se nalevo ani napravo a za sebou nechávají spoušť. To my, ženy, ale zjistíme až už je příliš pozdě. Prvně totiž vidíme adrenalin, skvělé zážitky, překvapení, báječné dobrodružství a teprve až pak krutou realitu.

Nemáte je ve své moci

S hodným chlapem si můžete dělat cokoliv, on se vám totiž kvůli lásce přizpůsobí klidně na milion způsobů, abyste s ním po boku byla šťastná. Alfa samec tohle nemá zapotřebí. Tím, kdo vede, řídí a přikazuje, je přece on. A ta submisivní jste tentokrát vy. Prvně vás takto rozdělené role budou vzrušovat, ale pak přijdete na to,
že takhle v područí žít nemůžete.

On žije teď

Neřeší, co bude zítra, on jede na přítomnost. Překvapí vás báječným wellness, či vás unese na výlet, kde vám bude báječným společníkem. Pro něj život totiž znamenají zážitky. A tak je sbírá jako houby po dešti. Plány na víkend či snad nedej bože za rok či za dva? Tak na to rovnou zapomeňte.

Podtrženo, sečteno

Jako chvilkové vzplanutí vám darebáky můžeme doporučit, ale co se týká rodinného života, tak s nimi počítat nemůžete. Teda pokud nechcete dopadnout jako svobodná matka. Dají vám hromadu skvělého sexu, rozesmějí vás a zcela jistě vám ukradnou svým kouzlem vítr z plachet. To všechno ale nebude trvat dlouho a vy zase budete chtít zakotvit u mužského, co vás bude milovat a váš úsměv pro něj bude zcela zásadní.