Tipy na fajn filmy a seriály!

Tipy na fajn filmy a seriály!

Podzimní večery vám přijdou snad nekonečné? A to jsme bohužel na začátku. Nudíte se, vaše myšlenky mají nakročeno k pesimismu a celkově se vám nechce vůbec nic? Tak se zabalte do deky, uvařte si horké kakao jako od babičky a zasedněte k báječné podívané. Máme pro vás tipy, na co se opravdu vyplatí kouknout.


 

Seriály my, ženy prostě milujeme. Na které nedáme dopustit? Zeptali jsme se vás

„Už poněkolikáté se zas a znovu koukám na Zoufalé manželky. Kromě toho, že opravdu vypnu starosti se navíc i zamyslím nad svým vlastním životem. Kromě jiného ty moudra na prostě zbožňuji.“ Jana. „Je to obehrané jako dětská říkanka, ale co naplat. Sex ve městě je jenom jeden. Koukněte se taky na dva filmy,“ doporučuje Kateřina. „ S Milanem se rádi koukáme na sitkomy a ze všech, co jsme kdy viděli, hlasujeme pro Lucky Louie. V hlavní roli se seznámíte s párem, který vychová dceru a potýká se všemi strastmi manželství a rodičovství stejně jako my všichni.“ Žaneta. „Seriály přímo pro ženy mě dvakrát neberou, to se raději podívám na kriminálku Policie Modrava, nebo fantastické Hry o trůny.“ Petra

Filmy, co stojí za váš čas

Zkus mě rozesmát. Romantická oddechovka z prosředí Havaje, kde perlí skvělá Jenn Aniston. Marley a já. Romanťárna o tom, jaký je život. Na konci se vám vynoří slzy, tak si nachystejte kapesníky. Hvězdy nám nepřály. Silný snímek o tom, že život umí být někdy pořádně nespravedlivý. Pokud máte čas, prvně si však přelouskejte knihu a pak mrkněte na filmové zpracování. Milionář z chatrče. Pozoruhodný příběh o tom, jak se chlapec ze surové chudoby vydrápe na vrchol. Jeho příběh vás chytne za srdce a hned jen tak nepustí. Odstřelovač. Pokud se s vámi chce podívat na něco příjemného i váš partner, neservírujte si společně tento akční snímek. Nadchne vás i jeho, naprosto spolehlivě. Další klasickou parádou pro dva je i počin Útěk z věznice Shawshank. Zootropolis. Jedná se sice o animovanou pohádku, ale i tak vám přiroste k srdci jako už dlouho žádná. Sympatický zaječice vás utvrdí o tom, že jít si za svým má opravdu smysl. Mimo jiné i děti budou nadšení. Prokletý ostrov. U tohoto snímku si vážně budete namáhat mozkové závity, protože si nebudete až tak stoprocentně jisti jeho koncem a tím, jak to všechno vlastně skutečně bylo.